Materiały testowe na usb

exodus1984

New member
Witam,
Pomyślałem, że każdemu przyda się paczka z materiałami do testów przy zakupie tv. Często ciężko jest wykryć obłoczki czy martwe piksele.
Poniżej załączam link do paczki z następującymi filmikami
BIG BUCK BUNNY HD 3D Animation short film 1080P FULLHD.mp4 - znana animacja, można obejrzeć kolory
Black Screen - 1 Minute of Bliss HD 1080P 25fps.mp4 - dobre do sprawdzenia obłoczków. Ustawiamy w tv max podświetlanie i mamy minutę czerni.
Full HD Samsung LED Black Contrast Demo 1080p.mp4
FULL HD TEST LED TV DEMO DISC.mp4 - podobne do poprzedniego
Helicopter surround sound - Samsung Demo FullHD 1080p.mp4 - można sprawdzić głośniki
Stuck, Frozen, Dead Pixel Fixer (HD 1920 x 1080).mp4 - na początku statycznie kolory po kila sek - można pauzować i sprawdzać martwe piksele. Później migotanie.
White Screen and Nothing Else in HD 1080P.mp4 - biały ekran. Można sprawdzić równomierność podświetlania.
Link do paczki: https://docs.google.com/file/d/0BwsXZmRe04CkbF8yWUNCZkdaLTA/edit?usp=sharing

Mam nadzieję, że się przyda. Mi bardzo ułatwiło zakup, wszystko wytestowane od reki.

ps
może przykleić?
 

proktolog

New member
przyłączam się do podziękowań! czegoś takiego szukałem

szkoda, że w sklepie nie chcą pozwolić na taki test
pozostaje zamówic tv przez net i jak się żle trafi zwrócić i zamówic kolejny
i tak do skutku :)
 

exodus1984

New member
przyłączam się do podziękowań! czegoś takiego szukałem

szkoda, że w sklepie nie chcą pozwolić na taki test
pozostaje zamówic tv przez net i jak się żle trafi zwrócić i zamówic kolejny
i tak do skutku :)

jak nie pozwalaja ?? przeciez musza Ci wlaczyc i pokazac ze dziala. Wiadome ze anteny Ci nie podlacza ale wlozenie usb to nie problem i nie powinni sprawiac klopotow. Trzeba tylko dogadac. Mi w neonet zniesli tv do piwnicy de facto :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nigdy się nie spotkałem żeby w popularniejszych "salonach" rtv, ktoś odmówił mi sprawdzenia sprzętu po usb - tj. Media Markt, Saturn, Media Expert, Euro, Neonet, Avans, Megaavans.
 

prezy

New member
Bez reklam
Nigdy się nie spotkałem żeby w popularniejszych "salonach" rtv, ktoś odmówił mi sprawdzenia sprzętu po usb

Dokładnie, ja też nigdy nie miałem z tym problemu, ba czasem rozmowa i testy tak się rozwinęły że spędziłem tam 1,5 h. Ostatnio nawet sprzedawca mówi "przecież jestem do 21.00 Pan pyta.
I to się chwali.
 

TV3D

New member
Bez reklam
Witam,
Pomyślałem, że każdemu przyda się paczka z materiałami do testów przy zakupie tv. Często ciężko jest wykryć obłoczki czy martwe piksele.
Poniżej załączam link do paczki z następującymi filmikami
Link do paczki: https://docs.google.com/file/d/0BwsXZmRe04CkbF8yWUNCZkdaLTA/edit?usp=sharing

Mam nadzieję, że się przyda. Mi bardzo ułatwiło zakup, wszystko wytestowane od reki.

ps
może przykleić?

Trzy razy robiłem podejście do pobrania tego Pliku i po jakimś czasie wyrzuca mi BŁĄD pobierania:!:
 

andreas2012

New member
przyłączam się do podziękowań! czegoś takiego szukałem

szkoda, że w sklepie nie chcą pozwolić na taki test
pozostaje zamówic tv przez net i jak się żle trafi zwrócić i zamówic kolejny
i tak do skutku :)



Jak nie chcą pozwolić na test to uciekać ze sklepu w podskokach... żeby jeszcze nie skusilo na zakup bo jak przetestujesz w domu i będzie lipa to stawiam ze taki sklep nawet nie przyjmie zwrotu ba będzie mowil ze jest dobry w końcu się zalacza.
 

rob4u

New member
A czy mozna zgrac tylko kilka plikow z "Pioneer Demo Clips Collection (2006-2009)" na USB do sprawdzenia samej plynnosci i ostrosci obrazu oraz efektywnosci redukcji judder efektu etc.? Jesli macie cos lepszego co pasuje na USB (moga tez byc pliki/dema Samsunga, Panasonica itd.) to tez prosze o info.
 
Ostatnia edycja:

greg87

New member
Koledzy macie jakieś nowe materiały które można odpalić przy zakupie TV żeby zdecydować się na jakiś model? Głównie chodzi mi o sprawdzenie płynności obrazu.
 
Do góry