Najlepszy LCD 32" do SD

majk!

New member
Witam.
Zamierzam kupić tv do pokoju dla gości. Rozmiar 32". Czytam forum ale mam już mętlik. Pokoik 11m2, dobrze nasłoneczniony, odległość od tv ok 2,5-3m. Myślałem o Sharpach D44E i RD8, również o Panasonicu LX35 i Soniaczach V4000 i v4500. Sygnał wyłącznie z analogowej kablówki, czasami może podłączę PS3. Mam już w głowie straszny mętlik. Zależy mi na jak najlepszym obrazie z sygnału SD. Cena do wydania nie więcej niż 2200-2300, myślę że do takich zastosowań nie ma co przepłacać. Co byście polecili z modeli, które wymieniłem? A może macie jakieś inne propozycje? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Pozdrawiam.
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Dołożysz naprawdę niewiele i będziesz miał JVC 32P80BU, super skalowanie i naparwdę b. ładny obraz w SD. Poczytaj na forum, naprawdę rewelacyjny telewizor i jeszcze w takiej cenie.
 

siwy25

New member
gilek1975 napisał:
Dołożysz naprawdę niewiele i będziesz miał JVC 32P80BU, super skalowanie i naparwdę b. ładny obraz w SD. Poczytaj na forum, naprawdę rewelacyjny telewizor i jeszcze w takiej cenie.

...gilek1975 absolutnie rację ma więc ja potwierdzam kupuj JVC P80 a odbiór będziesz miał tak:eek:k:
 

majk!

New member
No tak, kwestia jest taka, że jak dołożę trochę to kupię P80, jak dołożę jeszcze troszeczkę to na pewno kupię jeszcze lepszy itd... Nie o to chodzi. Mam określony budżet, którego nie chcę przekraczać i muszę znaleźć najlepszy sprzęt w tej kategorii cenowej. Co innego gdybym kupował tv, z którego najczęściej się korzysta i to z różnych źródeł np w salonie, a tak myślę, że nie warto. Nic droższego mnie nie interesuje. Pzdr.
 

Evillus

Member
Zawsze znajdzie się TV lepszy od Twojego :D Najważniejsze, aby tobie pasował. Ja mam RD8 , z sygnałem SD radzi sobie naprawde dobrze, niestety kąty słabe (nie mozna mieć wszystkiego ;) ) ale mi to nie przeszkadza. Do wszystkich opinii podchodź z dystansem. To co innym sie podoba, nie koniecznie musi pasować Tobie. Powodzenia w wybieraniu ( mi to zajęło 3 miesiące,ale nie żałuję) :eek:k:
 

majk!

New member
A co myślicie o starszych Soniaczach 32s3000 lub 32t3000? Można je dostać w dobrych cenach, a to jest u mnie dosyć ważne kryterium. Jak to śmiga na kablówce i PS3?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy Twoim budżecie pozostałbym jednak przy 32"Sharpa RD8
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=30016

miejsce które kurczą się w skutek globalnego ocieplenia klimatu.
Ale piękno i siła jest pokazywana wyraźnie na ekranie. Widać dobrze odcienie bieli i szarości.
026_P1080418.JPG
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pamiętaj że ocena dotyczy jakości w klasie ogólnej. My musimy zmieścić się ściśle w Twoim ciasnym przedziale cenowym .
 

lukaszalbert

New member
Tylko mi niemów, że funai ma lepszy obraz SD od markowego sony czy np panasa. Jest dobry jeżeli masz sygnał HD i siedzisz na przeciwko a nie z boku
 
ojjj, mylisz się drogi kolego
jeżeli chodzi o kąty to funai ma rewelacyjne, zaręczam

z reprodukcją SD faktycznie radzi sobie gorzej od konkurencji - tej o wiele droższej
 
Do góry