Jaki tv 55 kilka pytań

Maverick7909

New member
Witam. Wiem że podobnych tematów jest mnóstwo ale im więcej czytam tym mam większy problem w zakupie.
Może dlatego gdyż szukam coś w budżecie między 3 a 4 tys. Nie mam też możliwości obejrzenia niektórych tv bo oprócz media expert i kilku sklepów nic tu w zasadzie gdzie mieszkam nie ma. Dlatego będę zmuszony raczej bazować na opinach i kupić chyba w ciemno. Ogólnie to będę oglądał filmy z c plus a także filmy z netu w jakości HD. Netfliks może kiedyś jak również może ps4 też ale raczej z via itp. Android może się nie musi być raczej w gierki z androida nie gram ani na telefonie ani na tv. Jednak nie zmieniam często tv i wolał bym coś przyszłościowego pod narazie mało użyteczny hdr. Od tv oczekuje bardzo dobrego obrazu szybkiego smart w przeglodaniu internetu i sterowania glosowego z pilota i fajnie rozwiazanie z pilotem magic jak to ma miejsce w moim 42 calowym tv 652v który jest w kuchni. Ale ten patent zyroskopowy chyba ma nalepiej rozwiązany i chyba tylko posiada lg. Z tego co oglądałem mieszczącego się w budżecie to philips pus 6561 ale raczej odpada z braku wybierania glosowego w pilocie i złych opinni na temat czerni i innych wad. Reszta jak lg odpada z powodu oszukanych matryc choć to może tylko opinie tych którzy to piszą. Może ktoś coś poleci do moich wymagań chyba że nic konkretnego się nie znajdzie to zwiększe budżet do 5tys ale czy jest sens do oglądania głównie HD i ful HD.Sory teraz zobaczyłem że nie ten dział chyba że Oled też się znajdzie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb masz telewizory z matrycą 100Hz:
- Philips 55PUS6561 za 3550 zł z kalibracją
- TCL 55S7509 za 2499 zł z matrycą 100Hz i kalibracją
- Philips 55PUS7101 za 3999 zł z kalibracją

Za dopłatą masz:
- Samsung 55MU7002
- Sony 55XE8505
- Philips 55PUS7502

A jaką masz odległość od ekranu ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To możesz spokojnie sięgać po 55PUS7101.
Jak będziesz niebieski to jeszcze kalibracja gratis.
 

Maverick7909

New member
Jaka jest różnica między 6561 czy pilot ma wybieranie głosowe czy nie ma żadnych plam smażenia itp bo mam mieszane uczucia do Philipsa po różnych opiniach. Z tego co widzę to w każdym komentarzu proponujesz philips. Gdzie mam sięgnąć po tego Philipsa? Bo z tego forum wynika że jesteś sprzedawcą w jakims sklepie rtv. Czy ten tv nada się też do hdr mimo słabej jasności?. Kto będzie przeprowadzał ta kalibracje co jak mi się nie spodoba obraz po kalibracji? Do czego odnosi się kalibracja jakich parametrow. Czy wystarczy powrót do ustawień fabrycznych? Szkod że nie mogę zobaczyć tego tv na żywo ale jeśli jest naprawdę taki dobry to może będę zainteresowany. Zastanawiam się też nad Sony 8505 lub 9005 ale chyba nie ma sensu do mojego oglądania wyrzucać tyle kasy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnica jest duża.
Podświetlenie, równość , czerń .
Wszystkie modele są sprawdzane przed wysyłką.
Najlepszy jest oczywiście z wymienionych Sony 55XE9005 ale masz kasę na dołożenie ?
 

Maverick7909

New member
Różnica jest duża.
Podświetlenie, równość , czerń .
Wszystkie modele są sprawdzane przed wysyłką.
Najlepszy jest oczywiście z wymienionych Sony 55XE9005 ale masz kasę na dołożenie ?
Jak bym nie miał to bym nie pisał o tym modelu ale na ogólnie filmow HD 7101 też powinen wystarczyć. Podobno te phlipsy maja słaba czerń. Czy prowadzicie sklep może mieści się w Olsztynie? Gdzie można zobaczyć u was telewiziory. Jakiś link do strony sklepu
 

Maverick7909

New member
Tak tylko jak pisałem nie mam możliwości porównania i zobaczenia tych tv. Kupić Tv w ciemno za 4tys jest ryzyko co dopiero za 6. Nie wiem sam może ten philips jest ok niech ktoś się wypowie kto ma ten tv philips pus 7101 o zaletach i wadach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Różnicy tak dużej obrazu jak różnica ceny - to nie ma.
Licząc klasę cena do jakości to Philips 55PUS7101 za 3999 jest najlepszym wyborem w klasie .
Analizując jeszcze raz Twoje potrzeby Philips będzie spałniał Twoje potrzeby swobodnie.
 

Maverick7909

New member
Ok jednak ten Philips ma słabe opinie czytam jeszcze raz posty odnośnie tego modelu może jakiś Tv w zbliżonej cenie cos od Panasonica np albo Samsung lub lg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Samsung najtańszy 100Hz to = 55MU7002 za 5199 zł , SOny 55XE8505 za 5199 zł , Panasonic 58EX780 za 5999 zł
Masz kasę na dołożenie ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chodzi o wypalanie powidoków na matrycy.
Tegoroczne modele są już w miarę zabezpieczone przed wypalaniem.
 
Do góry