Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Oficjalna specyfikacja już jest. Ciekawe jak z datą premiery...
cafb16a2db512b7e229bd08f8d0589bd.jpg
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Wygląda genialnie. Miałem brać samego Playa, ale mam Game Pass na 2 lata do tego gry na Xa są tańsze i pewnie znowu skończę z dwoma konsolami :D Play tylko musi być też w pozycji pionowej bo inaczej nie będę miał na niego miejsca.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakie gry, masz Forze, masz Halo i masz Forze, o Halo już pisałem? No, to nie narzekaj : )

Pisząc poważnie, przełączanie się pomiędzy uruchomionymi grami i czas wczytywania, to na chwilę obecną najciekawsza informacja. Już mam dosyć loadingow.
Teraz wypada poczekać na realtime czegokolwiek (nowego) w akcji.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeżeli mam być szczery, to dla mnie istotniejszy jest obecnie MFS, jak wszystkie exy na PS razem wzięte. Cała reszta i tak jest multi, więc?
Zresztą i tak się kupi 2 konsole ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ciekawe,co tam pokażą na Playstation ?
Możliwe,że z zajawkami nowej konsoli,ruszą dopiero po premierach The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima (o ile wirus nie przeszkodzi).
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ciekawe,co tam pokażą na Playstation ?
Możliwe,że z zajawkami nowej konsoli,ruszą dopiero po premierach The Last of Us Part II i Ghost of Tsushima (o ile wirus nie przeszkodzi).
Gmeru napisał, że jutro pokaz PS5 :)

Dla mnie exy na PS > reszta gier. Dlatego PS będzie na pewno, a z Xboxem wyjdzie w praniu.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mówisz, że ludzie będą czekać? The Last of Us biorę na premierę. Zobaczę jeszcze jak z Cyberpunkiem. Z tym może się wstrzymam, ale to i tak nie jest ex.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja też pewnie Ghosta wezmę. W ogóle zamówiłem CoD, ale gość od dwóch dni jeszcze nie wysłał paczki. Może siedzi w domu na kwarantannie :/ Gdyby nie to, że biorę z bratem na współe to bym już grał na Xie, bo w moim mieście jest używka w stanie idealnym za 150 zł.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Life is Strange (2) sprawdziłeś już?

Swoją drogą, wstrzymam się do premiery nowego XB i zobaczę czy oby nie wypuszczą Elite Series 3, ale tym razem na bank biorę.

[youtube]VvkEUkfMo8M[/youtube]
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Nie sprawdzałem jeszcze. Mam już na konsoli zainstalowane obie części. Po świetnym, ale trochę mało dynamicznym A Plague Tale mam ochotę na coś bardziej żywego. CoD byłoby idealne, do tego zachwalaliście to napewno będzie dobrze. Spędziłem mnóstwo godzin online w CoD, CoD United Offensive i CoD2. Potem nie grałem w żadną nową część, to fajnie będzie wrócić do tej serii.

Co do pada to podobno Elite jest mocno awaryjny. Nie wczytywałem się jednak w szczegóły. Ja jestem casualowym graczem i nie wykorzystałbym potencjału tego pada.
 
Do góry