Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Seizo

Active member
Bez reklam
No i to sa zarypiste gierki... :)
A nie jakies potwory, gra na czas czy utraty zycia... Milo i przyjemnie :)
Szkoda ze tych gier jak na lekarstwo, trzebabylo usmiechnac sie w kierunku Nitendo i mario xD

Szkoda tylko, że tak prymitywne gierki po latach trzymają cenę wyższa niż nie jedna gra AAA ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Od czego mamy Argentyne czy Brazylie :)
Lolo swój chłop widzę :D Wszystkie moje cyfrówki są z takich zakupów. Szkoda, że zablokowali zakupy bezpośrednio kartą z Argentyny. Kupiłem wtedy AC: Origins Gold za 16 zł. Cena w Polsce 10-15 razy wyższa. Z Arg prawie jak kody z Allegro.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest coś obecnie na Wreckfest? Na MS 80zł w promocji.
Chodzi o te stronki MTCGame czy Eneba, czy jest coś jeszcze?
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jest coś obecnie na Wreckfest? Na MS 80zł w promocji.
Chodzi o te stronki MTCGame czy Eneba, czy jest coś jeszcze?

Masz stronki:

pepper.pl

https://lowcygier.pl/

Czesto i gesto promocje na gierki z instrukcja zakupu.


Lolo swój chłop widzę :D Wszystkie moje cyfrówki są z takich zakupów. Szkoda, że zablokowali zakupy bezpośrednio kartą z Argentyny. Kupiłem wtedy AC: Origins Gold za 16 zł. Cena w Polsce 10-15 razy wyższa. Z Arg prawie jak kody z Allegro.

Ja kupilem przedwczoraj Psi Patrol za pomoca karty podarunkowej. Wysylaja kod na meila, bez VPN, musisz tylko telefonem aktywowac klucz bez Wifi zeby szlo po transmisji danych.


Ty bardziej doswiadczony.
Ja bule za netflixa 52zlote miesiecznie, ale nie bede juz kombinowal z netflixem, bo bipo wzial odemnie 2 sloty, znajomy jeden i mi pozostal jeden. Wiec 13zl, a w sumie moglbym miec netflixa za free :) :)

Ale Bipo by sie przerazil jakby mu same nowosci wyskakiwaly z Indii xD
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Masz stronki:

pepper.pl

https://lowcygier.pl/

Czesto i gesto promocje na gierki z instrukcja zakupu.




Ja kupilem przedwczoraj Psi Patrol za pomoca karty podarunkowej. Wysylaja kod na meila, bez VPN, musisz tylko telefonem aktywowac klucz bez Wifi zeby szlo po transmisji danych.


Ty bardziej doswiadczony.
Ja bule za netflixa 52zlote miesiecznie, ale nie bede juz kombinowal z netflixem, bo bipo wzial odemnie 2 sloty, znajomy jeden i mi pozostal jeden. Wiec 13zl, a w sumie moglbym miec netflixa za free :) :)

Ale Bipo by sie przerazil jakby mu same nowosci wyskakiwaly z Indii xD
Tak kupiłem Wieśka za 20 zł z Plati.

Netflix już tak nie działa podobno. Zresztą z Indii chyba nigdy nie działał (?). Co do biblioteki to jest normalna Polska. Niczym się nie różni, ale ja mam z Turcji Netflixa.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No i to sa zarypiste gierki... :)
A nie jakies potwory, gra na czas czy utraty zycia... Milo i przyjemnie :)
Szkoda ze tych gier jak na lekarstwo, trzebabylo usmiechnac sie w kierunku Nitendo i mario xD


A w drugim pokoju,tata gra w Hatred :wink:

Stalker 2 trafi do Game Pass na premierę. Będzie okazja, żeby sprawdzić czym się tak Piramida podnieca :D

Trzymaj kciuki :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio jak chciałem coś odpalić, to wyskoczył komunikat o jakiejś zmianie polityki itp. właśnie w kontekście tego udostępniania. Generalnie coś nowego.

Co jest teraz łatwiej, masz jakiś link z info?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio jak chciałem coś odpalić, to wyskoczył komunikat o jakiejś zmianie polityki itp. właśnie w kontekście tego udostępniania. Generalnie coś nowego.

Co jest teraz łatwiej, masz jakiś link z info?

Nie moge znalezc, ale gdzies czytalem ze musisz cos z netem zrobic, tzn zeby bylo polaczenie z netem ale neta nie bylo (zle dhcp wpisac czy cos)

Kup jedna gre i podziel sie z nami instrukcja :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Neta nie było, ale żeby było. To ma sens :D
Pewnie, że kupie. Zacznę od Mafii.

Jak znajdziesz ten poradnik, daj znać.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Narazie widzę, że robią sobie zabawę w kotka i myszkę :D Zamiast dostęp do konta, kupujesz instrukcje na dostęp do gry. Coś jak dopalacze i ich kolekcjonowanie ;) Ciekawe co Allegro na ten śmietnik.
 
Do góry