Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nowa generacja Xboxa,za słaba na idealną specyfikację ;)
Slide1.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie co w tej idealnej specyfikacji miałoby się znaleźć, bo jak wszystkie suwaki na max, to się nie dziwię. Filtrowanie anizotropowe MAX, Dyn. oświetlenie, okluzja otoczenia HBAO+, FXAA, SMAA, SSAA, MSAA, TXAA... FBI, CIA ; ) i co tam jeszcze nie wymyślą, a jak zwykle w praktyce się okaże, że z połową na medium i tak nie będzie większej różnicy.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale posucha na tej prezentacji.
Wiedziałem,że będą multiplatformówki,ale liczyłem na jakieś ciekawe gameplaye,a nie trailery nowych indyków.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Prawie wszędzie.
Tu są lepsze trailery :D
[youtube]4D6ViP_uUrA[/youtube]

A co ? Znalazłeś coś fajnego ? ;)
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Poza Yakuzą nie. Ciekawy jestem co wyjdzie z tego Asasyna. Z jednej strony bym zagrał ale jak to ma być mix Origins i Osyssey z pierdyliardem nudnych misji, fabuła pisaną na kolanie i bieganiem bez celu od ? do kolejnego ? to chyba sobie daruję.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No nie dostałem się do Alfy.
Przy alfie trzeba było wypełniać cały formularz, w tym czy jesteś/byłeś pilotem prawdziwego samolotu, czy jakoś tak, myślisz, że nie uwierzyli, że latałem? :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Często na Allegro (za 2-3 zł) można dostać dostępy do alfy/bety,bez tracenia czasu na formularze :wink:
 
Do góry