Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy będzie dobrze. Life is Strange (2), to jest ostatnia gra którą bym zachwalał, ale wyjątkowo mnie urzekła. Nie potrafię tego racjonalnie wytłumaczyć, być może ta historia, połączona z archaiczną mechaniką.
Coś jak z Shenmue z 1999r. na DC.

Pada kupię, zawsze chciałem mieć, ale nie mogłem odżałować takiej kasy. Teraz będzie okazja.
Też mało gram, w zasadzie w ogóle, ale nie ma opcji, żebym nie zarwał kilka nocek po premierze next genów ; )
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Odpowiedź ME „Premiera najnowszego Xbox Series X elektryzuje fanów gamingu na całym świecie, ale na te chwilę nie jest znana oficjalna cena tego produktu. Screen z ceną konsoli, rzekomo pochodzący z systemu sprzedażowego Media Expert, traktujemy wyłącznie jako dowód rosnących emocji wokół tej premiery oraz towarzyszących jej spekulacji medialnych”
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jakub twierdzi :
"Sklep napisał, że screen "rzekomo pochodzi" z systemu sprzedażowego. A ja mam dowód, że "nie rzekomo"."
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Sony robiło tak wcześniej. Mając słabszą konsolę na papierze będzie to dobry ruch. Potem wypuszczą PS5 Pro i też się sprzeda.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No fajne, tylko kto teraz będzie inwestować w obecną generacje, mi bliżej już do sprzedaży obecnej.
Ja już odkładam na nową ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Na weekend kupiłem już wczoraj :D
unnamed-1.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żebyś wiedział, śmiali się, mówili nie panikuj, że duże zakupy, że po co, a ledwie byłem kilka razy od tej całej maskarady którą wprowadzili. W upie mam, przez 2 tygodnie nie muszę łazić i stać w 200 osobowych kolejkach (a dziś akurat byłem i taka była).
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Żebyś wiedział, śmiali się, mówili nie panikuj, że duże zakupy, że po co, a ledwie byłem kilka razy od tej całej maskarady którą wprowadzili. W upie mam, przez 2 tygodnie nie muszę łazić i stać w 200 osobowych kolejkach (a dziś akurat byłem i taka była).


Spoko, tylko zarty.
Sam porobilem zakupy przed.

Najlepsze w tym wszystkim mam kumpla. Ktory jak tylko pojawil sie wirus w chinach zaczal panikowac. I to taka panika nie za zdrowa. Zaczal sie zbroic, pokupowal maski, pelno zarcia. I dzien w dzien meczyl mnie filmami z chin jak to tam naprawde wyglada (znajomosci ma duze w chinach wiec mial informacje bezposrednio od tych ludzi).
Kolega mieszka w zachodnio pomorskim. Wiec mieli ostatni ferie. Zgadniejcie gdzie pojechal na narty? :) :) Oczywiscie do Wloch.

Przyjechal do polski zlapal grype. Matka i zona przestraszone zadzwonily do sanepidu. Byl pierwszym czy drugim Polakiem na kwarantanie w szczecinie :) Oczywiscie wirusa nie zalapal, byla zwykla grypa.

Ale chodzi o moral z calej tej opowieaci. Czlowiek, ktory najbardziej uwaza, najbardziej panikuje, moznaby powiedziec ze tak doinformowany i przygotowany ze zachoruje jako ostatni. A jednak pech go spotkal i moglbyc pierwszym Polakiem :)
 

Gwidoom

New member
Mam pytanie związane z pracą wentylatora Xboxa One X. Czy to normalne, że oprócz szumu słychać także jakby ciche bzyczenie/tarkotanie?
 
Do góry