Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dobra ;)

big_29516_file_71.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jakim nowym sposobem?

Co do tych blokad, to pożal się... Koń by się uśmiał.
Nie będę miał możliwości przetestowania gry przed zakupem, to nic nie kupię. Proste.
Skończyło się dojenie kasy przez cwaniackie korporacje i mamienie opłaconymi recenzjami na YT.
Ci zresztą będą najwięcej piać, nie dość, że grają za darmo, to jeszcze oszukują ludzi przez sponsorskie umowy. Szkoda, że normalni gracze muszą cieżko pracować na te 250zł.

Większość gier po kilkunastu minutach wypieprzam, nie są warte mojego czasu.
Dla mnie, to naciąganie ludzi na niedopracowane, infantylne i wtórne gry, bez możliwości przetestowania przed zakupem, to jeszcze większe złodziejstwo.

Gdyby każda gra miała demo (kiedyś miało większość), to nie tknąłbym allegro kijem, bo i po co. Wszystkie gry które uważam za godne swojej ceny, kupuje w sklepie.

Będę brał pozycje które mogę brać w ciemno. COD, Fiifa, stajnia RS itp.
Reszty nie kupie, a mógłbym właśnie po takiej "demówce" z allegro pójść do sklepu i wydać dodatkowe pieniądze, więc finalnie to będzie ich strata finansowa.

Mylne jest też założenie, że jak zlikwidują te konta, to zaraz wszyscy się rzucą do sklepów i zaczną kupować gry po 300zł. Nie, odpadną, będą co najwyżej brać używki lub przejdą na PC.
Paradoksalnie, ci którzy złotówki nigdy nie wydali w sklepie, trzymają xb i płacą gamepassa, a od czasu do czasu dokupią konto z grą na allegro, wartość dla MS jest dalej dodatnia.

Siłą rzeczy społeczność też się zmniejszy, podobnie jak spadnie zainteresowanie zakupem konsoli, akcesoriami, gamepassem, a co jak co, XB powinien jednak gonić PS, szczególnie teraz, jak Sony zachowuje się jak mucha w rosole.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
xbox moze by pomyslal i dal cos w stylu ze moga byc maksymalnie 4 IP z ktorych laczy sie gra.

Gdy na ostatnim IP nie ma aktywnosci od 14 dni wtedy mozna dodac nowe IP.
Albo zamiast na IP bazowac na numerze seryjnym konsoli.

Wtedy byloby max 4 ludu na gre. Wiec handlarze musieliby wiecej gierek kupowac a my moglibysmy piracic jedna gre na 4. Zawsze to 60 zl a nie 240zl xX
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie rozumiem co on tam robi, ja znam dwa sposoby.
Ten drugi, to wpisanie kodu na stronie.
Dobra tam, nie ważne, skoro i tak mają to zblokować, to idę porozglądać się za jakąś 3080, jakimś fajnym ramem z ledzikami i takie tam ; )
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie rozumiem co on tam robi, ja znam dwa sposoby.
Ten drugi, to wpisanie kodu na stronie.
Dobra tam, nie ważne, skoro i tak mają to zblokować, to idę porozglądać się za jakąś 3080, jakimś fajnym ramem z ledzikami i takie tam ; )


To jak juz zlozysz topowego PC - - w szczegolnosci zarypiscie wygladajacego to dajesz na forum specyfikacje i tez zamowie.

Wieze w ciebie :)
Ty masz fajny gust wiec do dziela xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak faktycznie zblokują możliwość udostępniania kont, a gry (i ich jakość) mnie nie urzekną w najmniejszym stopniu, to się zacznę faktycznie zastanawiać nad PC, może też zmienię monitor na większy, chociaż z tego mojego jestem wybitnie zadowolony.
Nie ukrywam, że czasami mi brakuje miejsca po bokach, mimo że już mam 21:9
Ja jestem z tych, co lubią mieć podgląd na wszystko i pracować w kilku miejscach na raz ; )
Ciekawy jestem w praktyce tego 32:9 w 49"
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Jak faktycznie zblokują możliwość udostępniania kont, a gry (i ich jakość) mnie nie urzekną w najmniejszym stopniu, to się zacznę faktycznie zastanawiać nad PC, może też zmienię monitor na większy, chociaż z tego mojego jestem wybitnie zadowolony.
Nie ukrywam, że czasami mi brakuje miejsca po bokach, mimo że już mam 21:9
Ja jestem z tych, co lubią mieć podgląd na wszystko i pracować w kilku miejscach na raz ; )
Ciekawy jestem w praktyce tego 32:9 w 49"
A ja sprzedałem tego LG i wróciłem do Eizo. Za dużo z tekstem i tabelami pracuje ostatnio i jednak co Eizo to Eizo. Na PC nie robię nic innego to tylko się marnował ten 21:9. Jakbym miał kupować coś większego to tylko i wyłącznie OLED od LG. Najlepiej ten 48".
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co kto lubi, ja do proporcji 16:9 na biurku nigdy już nie wróce.
Nie ma takiej już opcji za mojego żywota. Co najwyżej, pójdę w jeszcze szerszy ekran. Natomiast najchętniej widziałbym Oleda 21:9, ale u mnie, gdzie często zostawiam włączone sprzęty, coś czuje, ze zaraz cały by się powypalał.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Co kto lubi, ja do proporcji 16:9 na biurku nigdy już nie wróce.
Nie ma takiej już opcji za mojego żywota. Co najwyżej, pójdę w jeszcze szerszy ekran. Natomiast najchętniej widziałbym Oleda 21:9, ale u mnie, gdzie często zostawiam włączone sprzęty, coś czuje, ze zaraz cały by się powypalał.
U mnie chodzi PC cały czas praktycznie. Monitor ma czujnik ruchu i po 5 minutach się wyłącza. Pewnie zwykły tryb oszczędzania energii zrobi to samo i nic się nie wypali. Zresztą miałem OLEDa do grania i po dwóch latach zero wypaleń na statycznych elementach w grach. Druga sprawa to 21:9 ma ciągle mniejszy obszar roboczy niż te 4k od LG. Jakościowo też przepaść, bo ten LG był mocno średni ze swoją matrycą.
 
Ostatnia edycja:
Do góry