Xbox X series - recenzja, opinie użytkowników, informacje, nowości - wszystko o xbox x

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie demo, a 10 godzinny dostęp do pełnej wersji. Tak przynajmniej jest na PS5. Murawa w końcu wygląda jak powinna, pierwszy raz od lat widzę jakąś różnice, a tu aż się prosiło o tą murawe. Jest ładnie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Niby tak, ale to "demo" nie jest darmowe. Na PS5 musisz mieć wykupiony dostęp do EA, a na XB GPassa. Bez tego nie ma typowego dema jak kiedyś, zrezygnowali z tego. Takie czasy, żeby zagrać w demo, musisz zapłacić zawsze za jakiś pakiet.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mówisz ? :wink:
20220618-155808.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie zwracałem uwagi, ale dziś pograłem chwilę i po za grafiką (a konkretnie murawą, która od lat była zalosna) to gameplay jakiś kulawy, dziwne zachowania, nagle zwroty, jakieś drobne bugi i generalnie jakaś szybsza jest.
Lepiej mi się grało w F22, tu mam wrażenie, że jakaś arkadowa się zrobiła.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie, piracką. Wycięte dialogi i trochę tekstur ; )
Pamiętasz takie czasy, kupowało się pirata, a tam np. wykastrowany soundtrack?

MW2 biorę na premierę, ale chyba kupię centralnie w sklepie.
Nie ma żadnych profitów z preordera z tego co widzę, dopiero cyfrówka pozwala zagrać tydzień wcześniej w singla - co ma sens, bo akurat można singla ograć w kilka dni, a potem już tylko online ; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ponoć będzie można wyłączyć te kreskówkowe efekty.
Nowa odsłona ma działać już tylko na mocniejszych sprzętach.

Fajnie to wygląda,a robiła to tylko 1 osoba.
Przypomina mi trochę pierwsze Settlersy.

No dobra,Scorn i Szczury już ściągnięte i czekają na swoje premiery.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Odpaliłem tego Scorna,no i... następna gra bez HDR (aż włączyłem Forzę,bo myślałem,że zepsuł mi się Xbox ;)).
Póki co,jest fajny klimacik,zobaczymy jak się rozkręci...

Armanig,coś dla Ciebie ;)
 
Do góry