Do jakiego sprzętu RTV marki Philips jesteś podobny i dlaczego? - KONKURS!

Status
Zamknięty.

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad

Zapraszamy do wzięcia udziału w najnowszym konkursie.


Każdy użytkownik ma prawo do 1 wpisu. Uzytkownicy, kótrzy dokonają więcej niż 1 wpisu nie wezmą udziału w konkursie. Nagrody przyznaje komisja określona w regulaminie. Wyniki zostaną podane po zakończeniu konkursu. Zwycięzcy muszą przesłać swoje dane adresowe poprzez prywatną wiadomość na forum do administracji w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników, następnie adresy zostaną przekazane komisji. Nie wysyłamy powiadomieńo wygranych, uczestnicy muszą śledzić wątki z wynikami. Jeśli w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu nie zgłoszą się laureaci, komisja zbierze się ponownie w celu wybrania innych osób.

Zapraszamy do zabawy.


Regulamin konkursu(klik)
 

karino71

New member
Jestem podobna do swojego TV Philips.Jestem zaokrąglona-jak i jego kształty :)Jestem kolorowa-jak jego obraz.Jestem głośna i wyrazista jak jego fonia.Jestem niezawodna-tak jak i on-mimo upływu lat nie starzejemy się-wymagamy tylko drobnych retuszy :)I czuje się potrzebna-tak jak mój Philips jest potrzebny mnie.
 

Ensanawbur

New member
Philips MCM277/12

Kiedy przeczytałem pytanie do konkursu od razu pomyślałem, że jestem podobny do wieży Philips MCM277/12. Dlaczego? Ponieważ jest Ona bardzo modna i elegancka tak samo jak ja, gdyż zawsze kupuję ubrania, które są na czasie i wyglądam niesamowicie elegancko. (dodałbym swoje zdjęcie, ale niestety moja dziewczyna się nie zgodziła). Wieżyczka jest wykonana z bardzo dobrych i wytrzymałych materiałów, zaś ja abym był wytrzymały uprawiam sport tj. bieganie, pływanie, jazda na rowerze i oczywiście siłownia, ale tylko rekreacyjnie. Na każdej imprezie nie obędzie się oczywiście bez muzyki, wiec ten produkt Philips’a przyda się jak nigdy. Oczywiście na każdą imprezę jestem zapraszany, ponieważ ludzie uważają, że beze mnie nie ma dobrej zabawy. Gdy włączy się ta więżę i puści się muzykę słychać czysty i idealny dźwięk, a ja podobny jestem do niego jak kropka w kropkę, ponieważ ludzie lubią mnie słuchać, dlatego że nie tnę się, gdy mówię oraz wypowiadam się czystą polszczyzną. To urządzenie obsługuje pliki takie jak MP3/WMA-CD i wyposażone jest w funkcję bezpośredniego odtwarzania przez łącze USB, natomiast ja płynnie potrafię rozmawiać po angielsku i hiszpańsku, również po niemiecku jakoś bym się dogadał. Oczywiście nie mogę zapomnieć o pilocie, który zawsze towarzyszy wieży Philips, a mi przez życie towarzyszy moja kochana dziewczyna, która kontroluje mnie jak pilot wieżę.

Wieża Philips MCM277/12 i Ja to dwie krople wody.
 

Attachments

  • MCM277_12-GAL-global.jpg
    MCM277_12-GAL-global.jpg
    13,2 KB · Wyś: 511

kwantom

New member
Jestem podobny do telewizora CINEMA 21:9. Dlaczego? DOBRE PYTANIE! Żona mi mówi że łatwiej mnie przeskoczyć jak obejść. Hm. A może coś w tym jest?
 

chudy122

New member
Jestem podobny do mojego Philipsa 37PFL5604H, ponieważ jestem lekki, jestem łatwy w obsłudze, posiadam kilka wejść jak on, jestem ostry jak wyświetlany przez niego obraz, oraz mój głos jest równie czysty jak jego dźwięk i co najważniejsze można mnie łatwo dostroić do swoich potrzeb :)
 

czarna_hanka

New member
Pilot TV

Jestem podobna do pilota telewizyjnego Philips: jestem niezbędna każdemu facetowi! Posiadanie mnie to symbol prestiżu, i przedłużenie męskiego... ego ! :) Każdy chciałby mnie dotknąć, ale gdy jestem najbardziej potrzebna, to okazuje się, że właśnie się gdzieś zapodziałam ;-) Mam piękne kształty, dopasuję się do każdej dłoni... Mam mnóstwo czułych przycisków, ale nie każdy wie, jak mnie zaprogramować!
 

WhiteDark30

New member

Witam ja jestem podobny do 2 produktów firmy Philips pierwsza z nich będzie przenośny: odtwarzacz
dvd PD9060/12 z niezwykła jakością obrazu z wyświetlaczem lcd o dużej gęstości pikseli , a teraz wyjaśniam dlaczego , tez jestem przenośny lubię się przemieszczać i być wszędzie tam gdzie coś się dzieje ciekawego , mój pogląd na świat nie jest w rozdzielczości 800x400 bo mam większe horyzonty wizualne ale jakość obrazu widocznego świata i przyjaciół mam porównywalny z przenośnym odtwarzaczem .
pd906012imsglobal.jpg



Drugim produktem firmy Philips który bym porównał do siebie jest : Jestem miłośnikiem perfekcji i Formuły 1, wiec najlepiej pasował by do mnie produkt : Maszynka elektryczna w stylu AT&T Williams HQ7390 to coś jak mój styl życia na szybkich obrotach lubię wyglądać świeżo i mieć gładką skórę po goleniu , a ta maszynka odzwierciedla to co najlepsze .
hq739017rtf.jpg




A pro po jak można porównywać ludzi do sprzętów? , ale chyba się da ponieważ są one codziennością naszego życia a produkty firmy Philips ułatwiają nam życie są proste w użyciu i każdy użytkownik tej marki jeśli raz zakupi produkt będzie zadowolony tak jak ja :)
 
Ostatnia edycja:

Kampaj

New member
Bez reklam
Myślę, że jestem podobny do TV Philips 42PFL9803 z tego względu, że uwielbiam prawdziwe kolory i multimedialność. Staram się być w kontakcie ze wszystkimi i wszystkim. Również nagrody mnie satysfakcjonują, podobnie jak EISA dla 42PFL9803.
 

arturos1970

New member
Bez reklam
wszyscy tu slodza wychwalaja punktuja i sie podlizuja,a ja jestem podobny do mojego phila crt,ale tylko wtedy jak siedze na wprost niego i widze w nim wlasne odbicie:)
 

deka87

New member
Jakoś trudno/dziwnie pisać dlaczego jestem podobny do sprzętu no ale spróbuję ;)
Z rzeczy które posiadam chyba najbardziej podobny jestem do moich nierozłącznych słuchawek dokanałowych SHE-9700.
Dlaczego są podobne do mnie:
- są solidne: zawsze można na mnie polegać
- charakteryzują się najlepszą jakością dźwięku w swojej klasie: jeśli coś robię to robię to robię to dobrze, albo nie podejmuję się tego
- w przeciwieństwie do produktów konkurencji mają 2-letnią gwarancję: jeśli coś obiecam zawsze dotrzymuje obietnicy
- wszędzie można je zabrać: nigdy nie odmawiam wyjścia w jakiekolwiek miejsce
Poza tym długo czytałem i porównywałem produkty różnych producentów, o czym można poczytać na największym forum w tej dziedzinie (jego nazwa zaczyna się na mp3sto...., mój nick deka87), żeby w końcu wybrać te jedyne i jak narazie się nie zawiodłem: mam nadzieję że moja dziewczyna ma o mnie takie samo zdanie ;)

Nie będę się porównywał do sprzętu którego nie posiadam, bo żeby coś oceniać najpierw trzeba to sprawdzić.
 

Nephthys

New member
Philips Odtwarzacz MP4
SA2MUS16S/02

Po dokładnym przeanalizowaniu danych technicznych odtwarzacza mp4 SA2MUS16S/02 marki Philips stwierdziłam, że naprawdę jestem do niego podobna! Jestem dziewczyną, która z radością idzie przez życie i dla której świat posiada mnóstwo kolorów, tak jak wyświetlacz mp4 Philips’a, który ma aż 262 tys. kolorów. Długość przekątnej ekranu tego odtwarzacza wynosi 3,2 cale, tak jak moje oczka, gdy zobaczą ogromnego, puszystego pająka. Ponieważ jestem młodą osóbką, tak jak i ten produkt jest nowością na rynku, moja pamięć jeszcze nie szwankuje i potrafię naprawdę wiele zapamiętać. Ta mp4 ma aż 16GB pamięci, którą można rozbudować za pomocą karty microSD do 32 GB, tak jak i ja mogę moją pamięć wspomóc np. organizerem. Wszystkie wspaniale przeżyte chwile z moim Najukochańszym mają dla mnie ogromną wartość, więc staram się je idealnie zapamiętać, po czym odtworzyć wspomnienie obrazu czy też słów wypowiedzianych przez mojego Skarba, tak jak Philips odtwarza zdjęcia i nagrywa głos. Odtwarzacz marki Philips potrafi odtwarzać muzykę do 24 godzin, a ja, gdy mam wiele do zrobienia potrafię wytrzymać bez snu również całą dobę. Ludzie wkoło mnie łatwo zauważają, gdy jestem już naprawdę śpiąca, gdyż moje oczka same się zamykają, a wskaźnik MP4 SA2MUS16S/02 ukazuje poziom niskiego naładowania akumulatora. Na sam koniec chciałabym dodać, że jestem szczuplutką osóbką, która posiada mnóstwo energii i którą można zabrać ze sobą wszędzie tak samo i odtwarzacz mp4 SA2MUS16S/02[/U] waży zaledwie 0,1 kg i powinniśmy zawsze go mieć przy sobie ;)
 

Attachments

  • 846_Philips_GoGear1.jpg
    846_Philips_GoGear1.jpg
    11,5 KB · Wyś: 119
Status
Zamknięty.
Do góry