Który z produktów Philips Fidelio poleciłbyś na prezent i dlaczego ?

Madas

New member
Bez reklam
Fidelio Głośniki bezprzewodowe SoundSphere
- bardzo fajny desing
- detaliczne i mocne brzmienie
- dobry bas
- Strumieniowe przesyłanie muzyki
- i wiele innych
 

Madas

New member
Bez reklam
Fidelio Bezprzew. głośniki E5 z funkcją Surround
- bardzo fajny pomysł na powiedzmy 18
- desing
- funkcjonalność
- dżwięk
- Bluetooth
- wykończenie drewniane
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie zdecydowanie
Fidelio E5 za Wykonanie Wzornictwo i Jakość Dzwięku
No i do tego brak plontaniny kabli ;)
 

pedro1972

New member
skoro jestem niebieski, to mogę jeszcze raz :)

no to jeszcze raz Fidelio E5, bo on ... właśnie na prezent idealny jest ! Nie wydaje mi się, czy mógłby się komuś nie spodobać gdyby go dostał, albo komukolwiek do czegokolwiek nie pasować ! Nie ma takiej opcji :)
Podobający się jest i uniwersalnie pasujący !!!
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Na głowę słuchawki x1/00 gdyż z doświadczenia wiem, że najwyższe modele słuchawek tej firmy zawsze dorównywały jakością brzmienia liderom rynku a jednocześnie były znacznie tańsze.
Pasmo 10-40k Hz daje pewność, że w zakresie słyszalnym bez problemu będą radzić sobie z każdą dźwiękową niegodziwością. Zaskakujący jest fakt, że tak dobre parametry uzyskano przy tak niskiej impedancji.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Kino domowe HTB9550D/12 bo to jedyny sposób, by żona nie wyrzuciła z domu. Zamiast rozstawiać 5 czarnych kloców dekorujemy pokój pięcioma dziełami sztuki.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Na spacery - douszne słuchawki S2WT. Nie sądziłem, że tak olbrzymi przetwornik można wcisnąć w taką konstrukcję. Nie wierzę by można było uzyskać lepszy bas z jakichkolwiek innych słuchawek tego typu. Zaletą są też grube kabelki, czyli element najczęściej ulegający uszkodzeniu.
 

kacmar

New member
Głośniki Fidelio E5 Bezprzew. głośniki z funkcją Surround - za nietuzinkowy wygląd, dobry bas, brak połączeń kablami,

Możliwość sterowania z innego pomieszczenia
 

chaos123

New member
L2BO/00 Philips Fidelio Słuchawki nauszne z mikrofonem ponieważ:

- Posiadają przewód z mikrofonem i przyciskiem odbierania połączeń
- Doskonała izolacja szumów bez utraty przestrzeni dźwięku
- Wysokiej jakości przetworniki neodymowe o optymalnej wentylacji
- Pianka idealnie dostosowująca się do kształtu ucha.
 

WhiteTiger

New member
Jeżeli prezent nie musi kosztować kilku tysięcy złotych to polecam słuchawki Philips Fidelio M1WT/00.

Słuchawki bardzo fajnie i czysto grają, są lekkie i ładne. Na przewodzie znajduje się przycisk do odbierania połączeń wraz z mikrofonem -dla niektórych bardzo przydatna rzecz.

Sprzęt wykonany z dobrych jakościowo materiałów -aluminium i skóra.

Słuchawki są zapakowany w małe, prostokątne i schludne pudełko.. -idealne na prezent za kilkaset złotych.
 

piehot

New member
Ja bym polecił z czystym sumieniem zestawik Fidelio Głośniki SoundSphere ze stacją dokującą. Ekstra kształty, super technologia, ergonomia, jakość dźwięku pewno baardzo wysoka.
 

WhiteTiger

New member
Prezent w średniej cenie to na pewno soundbar Philips Fidelio HTL9100/12.

Zestaw jak na soundbar gra super, wygląda super, nie zajmuje dużo miejsca. W każdej chwili możemy odczepić satelitki i otoczyć się dźwiękiem z każdej strony. Do tego bezprzewodowa transmisja muzyki z urządzeń przenośnych.

Sam korzystam na co dzień i jak na prezent do 2500 zł naprawdę polecam.
 

WhiteTiger

New member
Jeżeli kogoś stać na prezenty za naprawdę grube pieniądze to polecam głośniki Philips Fidelio SoundSphere DesignLine PS1/12.

Polecam przede wszystkim ze względu na wygląd, ręczne wykonanie i super pomysł na głośniki. Dla osób ceniących oryginalne wzornictwo prezent jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:

alkebab

New member
Soundbar Philips Fidelio HTL 9100

-bezprzewodowy subwoofer
-odłączane bezprzewodowe głośniki do dźwięku przestrzennego
-bezprzewodowa transmisja muzyki
-minimum miejsca
-maksimum jakości
-świetny design
 

alkebab

New member
Fidelio Głośniki SoundSphere ze stacją dokującą

-świetna rzecz dla fanów firmy z jabłuszkiem w logo
-urzekający design
-świetna jakość wykonania
-ręcznie wykonana obudowa głośnika z drewna zapewni b.dobrą jakość dźwięku
-bezprzewodowe przesyłanie muzyki
 

alkebab

New member
Fidelio wieża z podstawką dokującą

-projektanci Philipsa naprawdę się postarali, suuuper design
-cyfrowe radio
-stacja dokująca, znów ukłon w stronę ifanów ;P
-wbudowany subwoofer
-chciałbym mieć coś takiego w domu
 

piechu

Member
Bez reklam
Wieża z podstawką dokującą Fidelio DTM5096/12


Wygląda olśniewająco i z pewnością mogłaby służyć nie tylko do grania/słuchania ale idealnie sprawdziła by się w każdym nowoczesnym pomieszczeniu jako ozdoba. Każdy chyba chciałby mieć takie cudo u siebie w domu, mieszkaniu. Po prostu piękna.
 
Do góry