Zestaw 5.1 do 9 tys. PLN

bacradi

New member
Zestaw głośników 5.1 do 9 tys. PLN

Witam serdecznie, mam problem z wyborem kolumn i całego systemu 5.1. Myślałem o B&W serii 600, ale nie do konca jestem przekonany. Moze ktoś słuchał jakiegos ciekawego zestawu w podobnej cenie??

Dzięki
 
Ostatnia edycja:

Fatman_1

New member
Bez reklam
Widzę, że ampli już masz :D

Nie wiem jakiej muzy słuchasz ale... jeżeli zależy Ci na neutralnośi i detaliczności oraz szczegółowości brzmienia polacam KEFa:
iQ7/iQ1/iQ6c/sub 3500.

Jeżeli rock i cięższe brzmiania to JBL: E80/E20 itd...
 

jjaro

New member
Ja również noszę się z zamiarem zainwestowania w podobny zestaw.
W moim przypadku to głównie kino i gierki na Xboxie. Muzyki nie dużo (głównie radio) i raczej każdego typu - od Abby przez Eminema po Metallicę.
Salon 39m2, ale część kinowa to ok. 16m2 (4x4m).
Nie mam nic, więc rozważam komplet:
- Amplituner (myślałem o Denonie 2106, a teraz o 2807 ze względu na HDMI).
- Zestaw głośników 5.1 (nie mam dobrego rozeznania, ale ważny też jest wygląd). Słuchałem Wharfedale Pacific Evo - brzmiały fajnie. Podobają mi się również KEFy (czy KEFy dobrze zagrają z Denonem?)

Jestem otwarty na propozycje. Radźcie Mistrzowie :D
 

ThYX

New member
Mam Denona i do tego kolumienki Dali Ikon 6 + Ikon 1 (tyły) + Vocal (centralny). Sub do tego zestawy to Paradigm Ultra Cube. Jestem bardzo zadowolony i na pewno zmieścisz się z taką kwotą w zestawie. POLECAM! Ale zanim kupisz idz lepiej posłuchać ... w końcu będzie to grało u ciebie 3-4 h dziennie :)
 

yoker111

New member
Witam Wszystkich.
Ja również noszę się z zamiarem zakupu zestawu 5.1, w tej chwili bardzo zastanawiam się nad nastepującymi glosnikami firmy HECO;fronty elan(celan)700,tył elan300,central elan center 3,sub elan sub 30A. Za ten zestaw jest do zapłaty 9.5k ,czy to dobra cena ?,i przede wszyskim jak to może zagrać z ampli. VSX-AX2AS-S marki Pioneer?.Zestaw ma być głównie do KD,na muzie się specjalnie nie znam.Pozdrawiam i proszę o opinie.
 
Do góry