Quadral Quintas 500 czy Tannoy Marcury F3 ?

Raptor

New member
Quadral Quintas 500 czy Tannoy Mercury F3 ?

Czy ktoś słyszał oba zestawy i może mi napisać który gra lepiej (chodzi mi głównie o lepszy i bardziej dynamiczny bas) ?

Będą prawdopodobnie grały z Pioneerem VSX-916, muzyka głównie rock, pokój ma 18m2.

Po długich poszukiwaniach wybór zawęziłem do tych dwóch zestawów (JBL Balboa odpadają zdecydowanie ze względu na kolor)
 

Raptor

New member
Dzięki za odpowiedź, ale widzę dwie przeciwne opinie, więc chyba będę się musiał bardziej przyłożyć do poszukiwań odpowiedniego sklepu / salonu do posłuchania tego i porównania (dotychczas nie trafiłem w jednym sklepie na zestaw QQ, Tannoy F3 i Pioneer 916 - tak żeby można to było sobie bezpośrednio porównać w jednym miejscu)
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z pewnością warto posłuchać. Ale zdałbym się na opinię Masaja. On słuchał Tannoy. Ja swoją opinię opierałem na Twoich potrzebach dotyczących basu.

ArtS :)
 

masaj007

New member
Qadrale mam sam Quintasy słuchałem wiele razy. Tannoye Mercury F3 stoją u rodziny i też często ich słucham. Bardziej mnie przekonują. Grają po prostu lepiej i o dziwo im większy poziom głośności tym bardziej mi się podoba. Quadrale nie są złe ale to nie to...
 
Do góry