Quadral Quintas 500 + Pioneer VSX-516 ...

Fux

Member
Witam!
Staram się zamknąć w 2000zł. Problem w tym, iż mogę zakupić w/w sprzęt za jakieś 2-3 miesiące i najchętniej w Warszawie lub okolicach. Może ceny po świętach spadną - tym bardziej, że kupuje również LCD 32". Niestety ceny w sklepach to około 2400zł. Na allegro około 2000zł - tylko musiałbym przejechać się jakieś 300 - 400km. Jeśli macie namiary na sklep/y w Warszawie lub okolicach z rozsądnymi cenami - proszę o przekazanie namiarów.
Oczywiście planuję zakupić jakieś DVD z hdmi lub nagrywarkę - których jeszcze nie wybrałem.

Czy w/w zestaw za cenę 2.000zł to dobre rozwiązanie - dla kina domowego i muzyki (70/30%) - pomieszczenie 18m2. Myślałem również o zestawie kolumn KODA + w/w amplituner.

Pozdrawiam
 

masaj007

New member
Czemu nie chcesz pozwolić aby sprzęt przyjechał do ciebie a nie żebyś ty jeździł po sprzęt?
Z Quadralimi jest tak, ze duzy popyt spowodował wzrost cen tego zestawu. Można je kupić za 1200-1300zł. Z amplitunerem przy zakupie na allegro jest ten problem, że nie będzie polskiej gwarancji. Jest to elektronika, która moze się popsuć ale nie musi.
Koda AV-702 to tez dobry zestaw ale Quadrale wypadają lepiej
Można ten zestaw kupić za 2184zł plus 80zł za dostawę do domu
 

Fux

Member
Dzięki masaj!
Muszę przyznać, że to przede wszystkim Twoje opinie skłoniły mnie do poczekania z zakupem te kilka miesięcy i uzbieranie na QUADRAL'e...
Duzo mówicie o blackninja - ma swoj sklep/sprzedaje sprzęt... jak mam kupować wysyłkowo (przyznam że nie jestem fanem dużych zakupów bez odbioru osobistego - dlatego rozważam przejazd po sprzęt) to wolę to zrobić u niego - część forumowiczów tak robi (e-panasonic.pl).

Jeśli mam kupić za jakiś czas zestaw ampli + kolumny + dvd + kable... dobrze byłoby zrobić to za jednym razem.
 

rees

Member
tez mialem dylemat jezli chodzil o wybor glosnikow, ale wlasnie tutaj na forum poradzono mi quadrale quintasy 500. Blackninja zaoferowal swietna cene (1000 zl z malutkim hakiem) i od miesiac (troszke ponad) ciesze sie naprawde swietnym dzwiekiem w grach (x360), filmach czy stereo. Mam stary ampli pioneera vsx-d512 i podoba mi sie to brzmienie. Nawet nie mysle o subie, bo potrafi przywalic basem w dynamiczniejszych scenach (ostatnio Kompania Braci na dvd). Polecam z czystym sumienie QQ!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
zakupy w internecie w sprawdzonych sklepach niczym się nie różnią od zakupów w sklepach stacjonarnych.
Nawet są lepsze możliwości wykorzystania swoich praw - o cenach już nie wspominam.
pozdrawiam
 

Prince

New member
wadą zakupów przez internet jest to że nie można porównać na miejscu kilku modeli.

Ale zawsze jak coś się nie podoba można zwrócić w ciągu 14 dni.

Tomek
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Prince napisał:
wadą zakupów przez internet jest to że nie można porównać na miejscu kilku modeli. Ale zawsze jak coś się nie podoba można zwrócić w ciągu 14 dni.

Oddać można w ciągu 10 dni.

W sklepie internetowym to nawet jednego modelu nie da się posłuchać ;)

ArtS :)
 

Prince

New member
ArtS ma rację - kupiłem tak coś 2 razy (yamahę starszy amplituner i kolumny eltax).
Zwróciłem i czepili się że niby nie ma stanu fabrycznego
musiałem nieźle się napocić żeby oddać ten szmelc...

TOMEK
 
Do góry