co do tdl rtl3?

hantaro

New member
witam!
od kilku lat słucham kolumn tdl rtl3. żadna rewelacja,ale mogą być.czy na ich bazie moge mysleć o dobrym dżwięku do kina domowego?wydaje mi się,że mogłbym odpuścic sobie suba,ale nie mam pojęcia z czym je połączyć( niestety tdl chyba już upadło...). chodzi oczywiście o satelity i centralny.
a może po prostu pożegnac się z nimi i pomyśleć o kompletnym nowym zestawie?proporcje muzyka /kino : 30/70 pzdr.
 

Goliat

New member
Bez reklam
hantaro napisał:
witam!
od kilku lat słucham kolumn tdl rtl3. żadna rewelacja,ale mogą być.czy na ich bazie moge mysleć o dobrym dżwięku do kina domowego?wydaje mi się,że mogłbym odpuścic sobie suba,ale nie mam pojęcia z czym je połączyć( niestety tdl chyba już upadło...). chodzi oczywiście o satelity i centralny.
a może po prostu pożegnac się z nimi i pomyśleć o kompletnym nowym zestawie?proporcje muzyka /kino : 30/70 pzdr.
no RTL-ki wspominam bardzo miło (posiadałem RTL-4)
Co do kina to może być lekki problem bo są to kolumny z "linią transmisyjną" i mogą nie nadążać za szybkim dźwiękiem w kinie ale to kwestia przetestowania.
Co do centrala i tyłów to przetestuj Tannoy seria Mx lub Celestion (mają teraz dobre ceny) http://www.top-audio.pl/prod_celestion.html
Pozdrawiam.
 
Do góry