Jaki subwoofer aktywny???

publo102

New member
Witam, poszukuje jakiegos subwoofera o mniej wiecej takich parametrach:
pasmo: od 25Hz
moc: min 100W oczywiscie w sinusie
cena: najlepiej do 2500zl.
Z gory dzieki za propozycje i pomoc.
Pozdr.
 

Deimos

Banned
Subwwofer

Jeżeli Cie interesuje prawdziwy subwoofer to tylko Jamo z serii TWO, obecna nazwa D-6. SZCZEGÓŁY TUTAJ:http://www.konsbud-hifi.pl/index.php?page_id=7&detailed=1&product_id=405
Ja zmieniałem mój zestaw Jamo z tej serii na najwyższy model czyli D-7 i został mi taki subwoofer, oczywiście jest w 100% sprawny bez najmniejszych śladów użytkowania. Jego cena w detalu to ok. 4850pln.
Moja cena to marne 2500. Jak Cie sprawa interesuje to pisz na: deimos77@go2.pl
Takiej okazji nigdzie nie trafisz, oczywiście jest to subwoofer z certyfikatem THX Ultra, a nie jakaś pierdziawka, co rzęzi przy większej mocy. Pozdrówka...
 
Ostatnia edycja:

kaino

New member
publo102 napisał:
Witam, poszukuje jakiegos subwoofera o mniej wiecej takich parametrach:
pasmo: od 25Hz
moc: min 100W oczywiscie w sinusie
cena: najlepiej do 2500zl.
Z gory dzieki za propozycje i pomoc.
Pozdr.

LINK http://www.paradigm.com.pl/pl/index.php?katg=2&kat=24&prod=726#x
UltraCube™ 10

Konstrukcja 1-głośnik o wysokiej amplitudzie, 2 membrany bierne po bokach, wbudowany wzmacniacz Super-Class-D™

Wzmacniacz wysoko prądowy z dyskretnym wyjściem, 650W RMS (1500W moc szczytowa)

Charakterystyka budowy wzmacniacza Automatyczne włączanie/wyczekiwanie, soft clipping, ochrona cieplna, ochrona przed zwarciem

Głośnik basowy 254 mm średnicy, membrana z ko-polimeru polipropylenu wypełniona minerałem RCR™, cewka 38 mm 4-warstwowa

Baza niskich częstotliwości 22 Hz (DIN)

Odcięcie częstotliwości Regulowane 40 Hz - 150 Hz

Regulacja fazy satelity/subwoofer Regulacja płynna 0-180 stopni

Wejście liniowe Z wyjścia Sub-Out/LFE-Out w amplitunerze/procesorze, kontrolerze Paradigm serii X lub innego źródła liniowego

Czułość wejścia liniowego 150 mV

Impedancja wejścia liniowego 23 k ohm

Objętość 16,4 litra

Wymiary (W x S x G) 32,8 x 29,1 x 29,1 cm

Waga 13,3 kg sztuka



mam go w domku:-D w salonie 50 metrów poprostu rewelacja miałem kilka innych ale to nie to było zreszta jak ktos sie troszke orientuje to wie co to zafirma PARADIGM
 

ThYX

New member
A gdzie kupowałeś i ile ciebie kosztował? Ja słuchałem innych subów Paradigm a ultracude z tego co wiem jest dosyć nowy.
 
Do góry