co o tym myślicie?sub samochodowy w domu:)

angoos

New member
Też się zastanawiałem nad takim rozwiązaniem.
Tyle że to co pokazałeś to jakieś monstrum.
Ja myślałem o czymś mniejszym, pod siedzenie.
Idealnie było by umieścic pod kanapą, bo z przodu nie mam zabardzo jak.
Tylko, że nie wiem jak to podłączać.
Póki co sub'a jeszcze nie mam, więc do tematu się podłączam.
Pozdrawiam.

a co myślicie o tym:
http://allegro.pl/item129278367_nowosc_aktywny_subwoofer_boschmann_zobacz_.html

Zastanawiam się nad umieszczeniem takich dwóch pod kanapą.
Sprawdzi się?
Zaznaczam, że sub potrzebny w zasadzie tylko do kina.
Pod siedzeniem to uważam, że może być dobra lokalizacja, jeżeli chodzi o kino.
 

masaj007

New member
Ale co ty chcesz osiągąć? Mieć masaż pleców czy co? Dobrze ustawiony porządny sub do kina będzie sporo lepszy niż takie wynalazki. Za niewiele więcej są suby Yamahy a jakbyś pozbierał na Kodę SW 1000 to będzie super
 

angoos

New member
masaj007 napisał:
Ale co ty chcesz osiągąć? Mieć masaż pleców czy co? Dobrze ustawiony porządny sub do kina będzie sporo lepszy niż takie wynalazki. Za niewiele więcej są suby Yamahy a jakbyś pozbierał na Kodę SW 1000 to będzie super

Już wyjaśniam.

Na wstępie powiem że cena jest kryterium drugorzędnym.
Po drugie - nie mam gdzie postawić sub'a z przodu czy nawet z boku (ewentualnie znajdzie się miejsce po lewej stronie z przodu przy ścianie ale na szerokość tylko do 25 cm, a poza tym będzie zasłonięty: z lewej ściana z tyłu ściana z prawej regał a i z przodu częściowo firanka. W grę wchodzą tylko wąskie nieduże suby np. Jamo Sub 200 no i koniecznie w kolorze czarnym)
A po trzecie jak wcześniej napisałem będzie służył w zasadzie tylko do kina, a więc ten masaż o którym pisałeś mile widziany. No i pod kanapę jak wejdzie to już wogóle rewelka - może byc nawet różowy byle się zmieścił pod kanapę. Taki sub pod dupą może dawać ciekawe efekty przy kinie.

Pozdrawiam
 

masaj007

New member
Takie skrzynki to do samochodu jak chce się słuchać umca-umca a nie do domu. Ustawinie suba nie musi być z przodu może być nawet z tyłu
 
Do góry