Kolumny tymczasowe

Yuiren

New member
Witam,

Zmieniam wlasnie moj slabiutki system audio na cos o klase wyzej. Nie specjalnie mnie stac na sprzet za 5-10 tysiecy. Probuje wybrac cos optymalnego do mojego budzetu.

Po dluzszych rozmyslaniach wybralem amplituner (wybieralem sposrod Sony, Onkyo i Denon w podobnych cenach, gdzie Sony mial najwiecej funkcji a Denon gral najlepiej).

Wybralem DENON AVR-1706 . Wystarczy mi do ogladania filmow, sluchania muzyki i grania na konsolach na najblizsze pare lat. Moj pokoj AV ma 14 metrow kwadratowych wiec bez sensu bylo by wybranie czegos lepszego.

Zostalo mi niewiele pieniedzy po odliczeniu na zakup tegoz amplitunera wiec musze poczekac by kupic jakies lepsze glosniki. Dlatego kupie jakies piszczalki ktore powinny mi wystarczyc na rok.

I tu zwracam sie do Was szanowni forumowicze, niemoge sie zdecydowac.
Wybralem 2 modele :

M-audio HTS-501 lub
Sony SS-SFCR-600H

ze wzgledu na bardzo zle opinie na forum, odrzucilem : PRISM X 5

Interesujace wydaja sie KODA SG 550 + SW 550 , ale sa one juz o wiele drozsze niz wczesniej wymienione. Dlatego pytam tez, czy te KODA sa warte 300zl wiecej.

Cenie sobie Wasza opinie i z gory bardzo dziekuje za pomoc w wyboze sprzetu.

Pozdrawiam,
Maciej
 

deoc

New member
Wiesz co? Zaproponuje CI moze kupic KODY :) Ja mam 706 5.0 podlaczone do AVR-1706 i naprawde jestem zadowolony - wiec jesli nie jestes audiofilem to naprawde wystarcza Ci one w zupelnosci - u mnie graja w 20m2 (dodatkowo pomieszczenie wysokie na 3,60) w przyszlym miesiacu dokupie tylko Suba *prawdopodobnie SW1000* i bedzie dla mnie git :) Takze naprawde zastanow sie bo kolumny za 600zl graja naprawde dobrze :)
 
Do góry