Kolumny Panasonic do kina domowego

Lygi

New member
Witam, mam zestaw Amplituner, Video i DVD Panasonica i fajnie było mieć do kompletu i kolumny z tej firmy bo ją lubie i cenie. Ale rozglądając się po rynku zaóważyłem tylko cieniutkie smukłe kolumny z małymi głośniczkami i pasywnym subwooferem do tzw zestawów combo ( nie mam zaufania do tych smukłych kolumienek z małymi głośniczkami komaktowymi, a subwoofer pasywny tez raczej nie spełnia moich oczekiwań ) Pytanie. Czy Panasonic robi jakies powazniejsze kolumny do kina domowego , ktoś coś widział ?
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Lygi napisał:
Witam, mam zestaw Amplituner, Video i DVD Panasonica i fajnie było mieć do kompletu i kolumny z tej firmy bo ją lubie i cenie. Ale rozglądając się po rynku zaóważyłem tylko cieniutkie smukłe kolumny z małymi głośniczkami i pasywnym subwooferem do tzw zestawów combo ( nie mam zaufania do tych smukłych kolumienek z małymi głośniczkami komaktowymi, a subwoofer pasywny tez raczej nie spełnia moich oczekiwań ) Pytanie. Czy Panasonic robi jakies powazniejsze kolumny do kina domowego , ktoś coś widział ?

Hmmm do niedawna w ofercie były kolumny panasonica nieco "lepsze". W tej chwili widziałem je jeszcze w ofercie np. niemieciej - http://www.produkte.panasonic.de/product/product.asp?sStr=4@-@1@16@69@@@@@@SB-AFC800E-M@Lautsprecher@&altMod=N&upper=&prop= - tylko nie rozumiem dlaczego chcesz koniecznie kupić kolumny panasonica... poszukaj na forum a napewno w cenie tych panasonica znajdziesz lepsze innych firm.... jeżeli nie jesteś audiofilem polecam Jamo... Pzdr
 
Do góry