Opinie o klipsch RF82 i Klipsch RF-82 II

ahas1

New member
Witam proszę o opinie kolumn z tematu,czy podczas odsłuchu jest różnica czy tylko nieznaczna.chodzi o to czy warto dopłacić niemało do tych RF-82 II.:)
 

adamllca

New member
Bez reklam
ja slyszalem tylko Rf62 II oraz Rf82- i powiem ci ze roznicy takiej od razu wyczuwalnej nie ma wiec po co przeplacac
 
D

Deleted member 121090

Guest
No jeśli RF62II grają tak jak RF82 to raczej warto dopłacić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ROCK

New member
Błagam , Rf 82 ma znacznie lepszą srednice i dużoooo większy bas od Rf 62 czy RF 62 II . Niewielka różnica .... ? Zapewniam wielka .
Co do róznicy między RF82 i RF 82 II to tu pewnie bedzie niewielka , a cenowo znaczna .
Znam dobrze RF 62 , RF 62 II i Rf 82 więc wiem co pisze. Co do RF 82 II nie słuchałem ,więc prorokuje .Pzdr.
 

ROCK

New member
Jeszcze jedno.Porównując RF 62 i RF 62 II rewolucji nie ma . Ciężko nawet stwierdzić czy jest lepiej w nowej kolumnie . Jest poprostu inaczej
Pewnie w przypadku RF82 I RF 82 II będzie podobnie . Myśle ,że nie warto dopłacać 600 a nawet 800 zł / teraz stare RF można naprawde tanio wyrwać jak się wie gdzie kupić/ . Lepiej lepsze kable kupić .Ja mam podłączone RF 82 Kablami Cordial typu BI-wiring .Polecam jest naprawde dobrze.
 

adamllca

New member
Bez reklam
jesli chodzi o bas to roznica jest wystarczy wizualnie zernac na wielkosc przetwornikow oraz litraz paczek , wiec rf 82 to kawal kolumny , bardzo duzo zalezy od pomieszczenia i jego akustyki ale tak jak kolega juz pisal wczesniej miedzy rf a rfII kolosalnych roznic nie ma , sa tylko czy warte do doplacenia to juz zalezy od poszczegolnego sluchacza
 

Mistrzzz222

New member
Mam pytanie z innej beczki ale dotyczące RF 82 .

Ile warte są dziś te kolumny (3-3,5 letnie , w bdb stanie, Z lekko uszkodzonym w transporcie rogiem . który został naprawiony profesjonalnym zakładzie. )
 

Mistrzzz222

New member
2300zł i tak na prawdę to nie wiadomo czy mają tyle lat bo nie ma żadnych papierów(dowodu zapłaty) książeczek (instrukcji), i jest drugim właścicielem. Nie wiem po ile chodzą Klipsche z tej serii , ale za 2200zł bdb stanie kumpel kupił cały ES 5.1 pack JBL . Wiec wydaje mi się troche wysoka. Czy faktycznie?
 
Ostatnia edycja:
R

Repugnant.

Guest
albo ja zle widze albo wy panowie :)kolega prosi o porownanie rf 82 z rf 82II a wy piszecie o rf 62 i porownujecie je z rf 82 a to jak na moje ucho zupelnie inaczej grajace kolumny
 
Do góry