Kolumny JAMO czy MAGNAT?

BeataP

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie :D

Czytalam sporo tematow na forum dotyczacych kolumn do kina domowego. Niestety, nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie.

Zaczne od poczatku. Mam pokoj ok. 17m2. Jest on tak zabudowany, ze kupno kolumn podlogowych nie wchodzi w rachube (nie mam na nie miejsca). Moze ktos by mi pomogl wybrac glosniki (do 1500 zl) do DENONA 1706 lub YAMAHY RX-V657? W internecie znalazlam JAMO E310 PDD i MAGNAT Mastic 5.1. Slucham w 30% muzyki, reszta to filmy.

A co sadzicie o JBL SCS 178?

Bardzo prosze o rade :shock:
Beata
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jamo i Magnat w tych modelach to będzie kiszka.
Już dużo lepiej SCS178, możemy Ci je załatwic za śmieszną cenę :) 899pln.
Możesz poważnie tez zastanowic się nad Infinity Beta HCS to taki bardziej wyrafinowany JBL.
Infinity jeszcze niedawno kosztowały 4999 pln teraz mozna je wyrwać za 1915pln. 17m2 to spore pomieszczenie u małe głośniki do niego musza być w stanie go nagłośnić , infinity i jble to potrafią.
http://www.rb.com.pl/apps/katalog/tekst.jsp?place=jbl_b3&news_id=440
A może Infinity Primus HCS?
http://www.rb.com.pl/apps/katalog/tekst.jsp?place=jbl_b3&news_id=380
Można je wyrwać za 1500pln.
 

BeataP

New member
Wielkie dzieki za podpowiedz.
17m2 z meblami na czterych scianach to jest jednak malo.
Ze wzgledów finansowych sklanialabym sie ku JBL SCS178. 3 m-ce temu kupilam 32 cale Samsunga, wiec moje finanse sa dosyc skape.

W tej chwili jade na urlop. Odezwe sie dopiero po 25.06 i chyba chetnie skorzystam z Twojej propozycji.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki.
Beata
 

ArtS007

New member
Bez reklam
blackninja napisał:
Możesz poważnie tez zastanowic się nad Infinity Beta HCS to taki bardziej wyrafinowany JBL. Infinity jeszcze niedawno kosztowały 4999 pln teraz mozna je wyrwać za 1915pln.

Wybaczcie, że się wtrącę, ale jestem autentycznie w szoku! Taki spadek ceny? Czyżby rynek głośników do kina zaczął się rządzić prawami podaży i popytu? W tej chwili JBL CinePack kosztuje mniej, niż poprzednio Beta HCS. Czy one też kosztowały niedawno o wiele więcej? Naprawdę, nie mogę się nadziwić...

(Chyba łatwo się domyślić, że nie śledziłem tego rynku w przeszłości :) )

ArtS :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Prawda jest taka jak piszesz. Cenki lecą aż miło. Nie mam pojęcia co będzie jak towar będzie za tani i nikt nie będzie chciał go kupować. :)
 

BeataP

New member
BLACKNINJA odezwij sie!!!

Już dużo lepiej SCS178, możemy Ci je załatwic za śmieszną cenę :) 899pln.

Blackninja prosze o kontakt w sprawie tych kolumn (pw).:lol:

Beata
 
Do góry