Zestaw głośników BOSE

Rafaku

New member
Witam

Mam pytanko?
Czy ktoś z Was spotkał się osobiście z głośniczkami do kina domowego BOSE Acoustimass 15, oczywiście nie chodzi tu o salon tylko domowe konty. Generalnie dużo dobrego o nich słyszałem ale nie wiem jak wygląda to w real'u.

Czekam na opinie.
Pzdr
 

mlb

New member
Widziałem i słyszałem, nie polecam za taką cenę

Rafaku napisał:
Witam
Czy ktoś z Was spotkał się osobiście z głośniczkami do kina domowego BOSE Acoustimass 15, oczywiście nie chodzi tu o salon tylko domowe konty. Generalnie dużo dobrego o nich słyszałem ale nie wiem jak wygląda to w real'u.
:hmm:


Byłem ostatnio w salonie na odsłuchu systemu audio Bose kosztującego 20 kzł... gra to gorzej niż mój zestaw stereo za max 1/4 tej kwoty. Żona była ze mną, nie chciała uwierzyć że za taki dźwięk chcą tyle kasy.
 

ZF

New member
Bose.

Rafaku napisał:
Witam

Mam pytanko?
Czy ktoś z Was spotkał się osobiście z głośniczkami do kina domowego BOSE Acoustimass 15, oczywiście nie chodzi tu o salon tylko domowe konty. Generalnie dużo dobrego o nich słyszałem ale nie wiem jak wygląda to w real'u.

Czekam na opinie.
Pzdr

Grałem takimi głośniczkami przez kilka lat. Uważam, że są wspaniałe w swojej klasie. Gorąco polecam. Dobry wzmacniacz do nich i będą nieźle mruczeć. Teraz jest już ich następna wersja i przypuszczam, że te "15-tki"
można teraz kupić za niezłą cenę.
Pozdrawiam
ZF
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
kilka osób na tym forum ma takie głosniki
Graja rzeczywiscie extra
Ale za taka kasę kupisz zdecydowanie lepsze - obecnie jest znakomity wybór.
pozdrawiam
 
Do góry