Kupiłem okazyjnie zestaw kina Yamahy

Rafik

New member
Yamaha dvd S 559, Amplituner RX V 357 i kolumny prism HT 200. Czy do tego zestawu można dokupić jakieś fajne kolumny? Czy raczej to co tam jest w zestawie w zupełności wystarczy? Zestaw ma mi służyc praktycznie tylko do TV i DVD. Nie jestem jakimś melomanem i audiomanem ;-)
Prosze o pomoc w ocenie i ewentualne podpowiedzi
i jeszcze jedno... pokój jest o wymiarach 4.5 na 5 metrów
 
Ostatnia edycja:

Rafik

New member
dimas napisał:
witam,dobry sprzet ale mogles kupic model 457.koniecznie jakis sub dokup.a tu masz fajna stronke o dvd 550/557 http://www.itepe.net/

Dziekuję za odpowiedz... kupiłem go za tysiąc złotych, z gwarancja więc nie wybrzydzałem. A czy te głosniki z subem to wystarczające na pogrywanie filmów?
 

dimas

New member
niestety a moze stety nie slyszalem jak graja te kolumienki ale z zasady sub to bendzie dobra inwestycja w kino.nawt jak przekierujesz niskie czestotliwosci na przednie koumny to i tak takiego basu ja z porzadnego suba nie uzyskasz.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zestaw nawet jak na promocyjną cene w sklepie 1699pln, jest świetny, nie mówiąc o 1000 :) . Sub do pomieszczenia ponad 20m2 jest nieodzowny, chyba, że masz northridge :). W cenie około 468 możesz wybierać między Yamaha YST-SW012 Lub Jamo SUB E-200.
 
Ostatnia edycja:

kshychopata

New member
Ja tez kupilem okazyjnie zestaw yamaha + zestaw kolumn Prism. Okazyjnie bo z uszkodzonym glosnikiem w kolumnie glownej. Moje pytanie brzmi. Gdzie moge dokupic taki glosnik? Dalem go "do naprawy" ale nic z tego nie wyszlo, a gosc skasowal mnie 40zl. Jezeli potrafi ktos mi pomoc, to prosze o informacje.
Pozdrawiam
 

kshychopata

New member
dlatego, ze kupilem go jako uszkodzony, i na paragonie mam napisane, ze kolumna uszkodzona. Dlatego chce go naprawic, dokupic glosnik, tylko nie wiem gdzie?!
 

kshychopata

New member
nie, ma "zlamana" membrane, w czasie odtwarzania "pierdzi". Zanioslem do goscia, podkleil mi membrane, wzial 40 zl a efekt taki sam. Zareklamowalem jego usluge, znow przez 4 dni "cos dlubal" i dzieje sie to samo. Moze membrane wymienic? Najlepiej byloby kupic nowy glosnik tylko nie wiem gdzie. Na allegro takich nie ma. Na stronie producenta jest jego zdjecie http://www.prism-audio.com/index.php?id=02.02.02. ale nic poza tym :(
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
nr-serwis.jpg
Godziny otwarcia: pon-pt 10-18
05-270 Marki k/Warszawy, ul. Szkolna 45
tel. +48 (0-22) 777 99 25
fax. +48 (0-22) 777 99 13
e-mail: serwis@audioklan.com.pl
Maksymalny czas odpowiedzi to 24 godziny.
 

kshychopata

New member
dzieki, wiem o nim, juz im wyslalem maila ale obawiam sie, ze nie beda chcieli mi pomoc. Dlatego chcialem sie zabezpieczyc, pomyslalem, ze moze ktos na forum bedzie znal jakis sklep, ktory sciaga na zamowienie glosniki.
 

kshychopata

New member
Ok, w poniedzialek (tydzien temu) odezwal sie do mnie serwis a w pitaek juz przyszla paczka z nowym glosnikiem. Calosc z wysylka to koszt 120 zl wiec jest dobrze :)
 
Do góry