WHARFEDALE 8.4 i 9.5

Paolo

New member
Witam,
Mocno zastanawiam sie nad ww zestawami do denana 1906 lub 2106.
Czy może ktoś ma doświadczenia z tego typu zestawami?

Bardzo prosze o komentarze. We wtorek jestem umówiony na odsłuch i chciałbym wiedzieć o co męczyć w salonie. A że nie jestem z branży więc łatwo mogą mnie zachęcić do czegokowiek.
 

Piopio

New member
Proponuję 9.5
To bardzo udane głośniki.
What Hi-Fi polecają zestaw 9.5 do modelowego budżetowego zestawu kina domowego.
Głośnik 9.1 został bodajże głośnikiem roku 2004.
Swoją drogą 1906 także jest polecany jako najlepiej brzmiący amplituner w cenie 300 funtów.

pzdr i życzę udanego wyboru
 

Grisza

New member
Używam podłogowych Wharfedale 8.4 jako przodów do kina domowego i muzyki w stereo. Jak dla mnie rewelka, zwłaszcza biorąc pod uwagę stosunek jakość/cena. W ogóle ta marka zbiera(ła?) swego czasu wiele nagród pism branżowych.
 

AniaKaminska

New member
Paolo napisał:
Witam,
Mocno zastanawiam sie nad ww zestawami do denana 1906 lub 2106.
Czy może ktoś ma doświadczenia z tego typu zestawami?
Bardzo prosze o komentarze. We wtorek jestem umówiony na odsłuch i chciałbym wiedzieć o co męczyć w salonie. A że nie jestem z branży więc łatwo mogą mnie zachęcić do czegokowiek.

Jesli jeszcze nie masz amplitunera to jeszcze porozgladaj sie.Posluchaj HK,Onkyo i Pioneera,a najlepiej Cambridge Audio i NADa.
Graja duzo lepiej niz Denon,moze Ci sie spodobaja.
Bedzie tez na pewno lepiej w zestawieniu z Wharfedale.
 

Zorro

New member
Potwierdzam - amplitunery Harman/Kardon to najlepszy sprżet. Brzmi nieporównywalnie lepiej, nie muli ja Denon, gra świetnie. Po prostu jak średnije klasy wzm. stereo.
 

akab

New member
Witam mam ten sam problem ktos mi podpowiedział że te kolumny dobrze zagrają z yamahą moze macie jakieś doświadczenia z yamahą ? mój model yamahy to RX-V 1300 pozdrawiam
 
Do góry