Koniec Magnatów Quantum 600, 555 i 700 !

Vaderus

New member
Bez reklam
Nie można już praktycznie dostać głośniczków Magnat Quantum z serii 600 (605, 603 a w szczególności 613). To samo ponoć dotyczy serii 700 i 555. Pozostały tylko gdzieniegdzie pojedyncze sztuki.... ale i tak praktycznie nie do dostania jest centralny 613.
Ponoć Magnat na jesieni zaprezentuje nową serię - ponoć, bo na stronie nie ma żadnych informacji natomiast zgodnie tak twierdzą dystrybutorzy w PL, DE i NL (tam dzwoniłem do bardzo wielu).
Co gorsza, nikt mi nie udzielił żadnej informacji co będzie w zamian - w jakiej cenie i co z jakością...
A teraz najciekawsze - po wielu dniach oczekiwania na odpowiedź bezpośrednio od producenta Magnat.de - usłyszałem i mam w email'u od nich, żebym w sprawie dostępności kontaktował się z dystrybutorem w Holandii. Dziwne, bo dystrybutor mówi że nie ma i nie będzie.

 

rafal735r

New member
Raczej tak nie bedzie ze seria 65x zastapila 70x. Mozna sie domyslic ze niedlugo zniknie seria 60x, a na miejsce 70x wejdzie zupelnie nowa. Pewnie Quantumy 655 beda kosztowac cos kolo 2.5-3tys zł. Przepasc cenowa miedzy nimi, a Quantum 1005 za 8tys jest zbyt duza. Niedlugo powstanie zapewne seria wypelniajaca ta luke.
 
Do góry