Głośniki JAMO czy YAMAHA

dudi83

New member
Witam

Pytałem juz o amplituner i wybralem PIONEER ,teraz mam jeszcze pytanko odnosnie tych głosników które lepsze ?

JAMO E660
opis660_ea1ec.jpg

JAMO E600
opis600_abd5f.jpg

JAMO E 6CEN.5
opisjamocenter_3e01a.jpg

CZY MOZE YAMAHA
86574359

link do yamaha http://allegro.pl/item86574359_kolumny_yamaha_super_cena_z_dostawa_wroclaw.html

CENA IDENTYCZNA 1 599,00 PLN Jak sadzicie?
 

bildex

New member
Mam te sam problem tylko pomiedzy jamo a Wharfandale.
Które lepiej grają JAMO seri E600 czy Wharfandale serii Diamond?
Co byście polecili do 2500 tys max
 

dudi83

New member
To znaczy gdzie mozna wyporzyczyc te głosniki ,i w jaki sposob ? Ja mieszkam w Małopolse w Trzebini...a gdzie jest ten sklep?
 

P.C.

Banned
bildex napisał:
Mam te sam problem tylko pomiedzy jamo a Wharfandale.
Które lepiej grają JAMO seri E600 czy Wharfandale serii Diamond?
Co byście polecili do 2500 tys max

Wharfedale.
Sluchalem Diamond 9.5 i bardzo mi sie podobaly.
Zestrojenie gory ze srodkiem lepsze niz w B&W serii 600.
Dobry bas.
Jamo to klasa nizej albo dwie.
 

kukes

New member
o głośnikach yamahy zapomnij , grają kiepsko , mój znajomy ma ten zestaw + sub. i dżwięk jest bardzo suchy ,ostry nie nadaje sie ani do kina domowego a tym bardziej do stereo , jeśli chodzi o jamo napewno będą grały o niebo lepiej , zreszta duńczycy robią najlepsze głośniki ( vifa ). W tych zestawach jamo nie ma wprawdzie głośników vify ale i tak jamo będzie lepszym zestawem od yamahy.Ten zestaw yamahy na dołączonym przez Ciebie zdjęciu to chyba ns 45 , czyli zestaw sprzed ładnych paru lat.
Spójrz na wykonanie obu zestawów , który ładniejszy? dla mnie jamo prezentuję sie pięknie.
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jamo to dobre głośniki, zestaw który podałes mozna wyrwac za 1350pln, 1610pln kosztuje zestaw zbudowany na wiekszych E680.
B&W grają inaczej i najlepiej samemu sie przekonać, nie wszystkim przypadaja do gustu.
Za mniej niż 2000 można też kupic zestaw oparty o kolumny JBL, a mianowicie Balboa 5,0.
 
Do góry