pure acoustic

tttppp

New member
Witam
W najbliższym czasie zamierzam zakupić ampli onkyo 505, zastanawiałem sie nad zakupem zestawu glośników Pure Acoustic av-799, czy ktoś miał doczynienia z tymi głośnikami, czy wogóle warto je kupować, dodam iż głównie będe oglądał filmy rzadziej słuchał muzykę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
a skad właśnie taki wybór?
Jaka klasa cenowa ?
jaki kolor ?
jaka muzyka?
 

tttppp

New member
Mam 2500 złotych na zakup całego konpletu (+- 150 ), chodzi o całe kino domowe(ampli, dvd głośniki) przy zakupie na segmenty wyrabiam się w tej kwocie. Na głośniki wychodzi mi około 1000 złotych . Jeśli chodzi o muzykę to najczęściej brzmienia elektroniczne, do tego jazz. Głosniki tylko w kolorze czarnym. Nie zależy mi na sub, dokupie sobie za jakiś czas. A dlaczego pure acoustic sam nie wiem, powiem szczerze nie słyszałem głośników, zachęca mnie cena i kolorystyka, natomiast nic nie wiem o firmie i o tym konkretnym modelu, zero opinii w necie.
 

rokko

New member
Mam te glosniki podlaczone pod YAMAHe RX-V 661. Nie jestem audiofilem. Jak dla mnie graja calkiem przyzwoicie. Maja duza moc muzyczna. Fakt, ze do tego amplitunera przydaly by sie wieksze, ale te za ta cene moga byc. Slucham duzo muzyki - glownie rock, pop i odbior jest oki. W kinie takze sobie dobrze radza. Musisz odsluchac. Mi odpowiada tez to ze sa duze - mam duzy pokoj w ktorym male wygladalyby smiesznie.
 

krych83

New member
A może warto zainteresować się kolumnami Rubicon RP-26. Komplet w cenie poniżej 1000zł, jest w kolorze czarnym.
Zbierają pochlebne opinie, jeden z lepszych zakupów w tej cenie.
 

tttppp

New member
a w skrócie jaka różnica pomiędzy 505-ką 506-ką

nie było pytania :) , sprawdziłem będe sobie czytał w dalszym ciągu chodzi mi o głośniki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

tttppp

New member
no to ze względu na kolor pozostaja rubicony.
Co do 506 to mam pytanie czy ktoś z was spotkał się z oznaczeniem E po symbolu 506-ki (TX-SR506E) ?
 
Do góry