paradigm 9v5 z yamaha rxv2700

dembol1982

New member
witam lubie dynamiczne glosne basowe a zarazem z dobra srednica kino zestaw uzywany ma byc tylko do filmow czy paradigmy podejda do tej yamahy? 2700 z paradigm 9v5 ? chce takei zakupic ale nie wiem jak sie ma elektronika yamaszki do tych wiezyczek prosze o pomoc bo musze na dniach cos wybrac w tej cenie:)))
 

dembol1982

New member
tak:) yamahe mam juz od okolo swiat wielkanocnych :)
bylem na odsluchu paradigm 9v5 powiem krotko dno :)
moje 10 letnie technics sb-m500 graja poteznym basiskiem i duzo lepsza srednicą jak te nowe paradigmy ! odsluch robilem na harmanie i yamaha 797 rozczarowalem sie na jakosci brzmienia jak i wykonania
 

don111

Banned
dembol1982 napisał:
tak:) yamahe mam juz od okolo swiat wielkanocnych :)
bylem na odsluchu paradigm 9v5 powiem krotko dno :)
moje 10 letnie technics sb-m500 graja poteznym basiskiem i duzo lepsza srednicą jak te nowe paradigmy ! odsluch robilem na harmanie i yamaha 797 rozczarowalem sie na jakosci brzmienia jak i wykonania
ty chyba nie wiesz co to jest średnica, po bzdurach jakie napisałeś na innym forum wniskuje że te byłyby idealne dla ciebie
http://soundpower.pl/firmy/podglad.php?fr=cerwinhome&id=00074
ewentualnie http://www.ceneo.pl/145705

a najlepiej to posłuchać Kikiego, widać że chłop mocno osłuchany i zna się na rzeczy :)
 

dembol1982

New member
don111 nie oszukujmy sie :) sam byles zawiedziony tymi wiezyczkami !
mi sie naprawde ten dzwiek nei widzial byl wrecz okropny !
a wykonanie samej kolumny no niestety nie myslalem ze w tych czasach wydajac ponad 3 tys na kolumny lepszej firmy dostane plyte wiorową obklejona tandetnym plastikiem ! nie podobaja mi sie te kolumny ! a swoja droga nasmiewac z tonsila sie nei powinienes bo zaraz po wizycie a audioplazie w poznaniua pojechalem do tonsila i mnie zamurowalo jak potrafia zabrzmiec siesty ! bija na leb klasą dzwieku ! 9v5 malo tego wykonanie tych tonsilków bije na leb te kanadyjskie mutanty !
brzydkie
 

don111

Banned
gościu - wyrywasz skądś moje zdania wyrwane z kontekstu, pisane na innym forum - jak tam pisałem owszem byłem może troche zawiedziony dźwiękiem od razu po zmianie z 7v4 ale tylko w pierwszych paru dniach po wyjęciu z kartonów, w miarę wygrzewania kolumny zmieniły się nie do poznania, teraz w życiu bym nie wrócił do tamych....
sam też słuchałeś niewygrzanych w dodatku podłączone do BYLE CZEGO ale tego nie napiszesz i nie weźmiesz tego na margines błędu tylko od razu jesteś wyrocznią
a pisząc o średnicy (no tak, to był najlepszy żart że to słaby punkt tych kolumn) tylko utwierdziłeś mnie w przekonaniu że tak naprawde nie masz pojęcia o czym piszesz (w ogóle cały twój opis odsłuchu był ekstra)
no i bas, dynamika lepsze w Siestach, oj serio śmiechu warte, nie twierdze że one są ogólnie lepsze/gorsze bo to kwestia preferencji ale na pewno nie w tych elementach brzmienia to ci gwarantuje...chociaż może ci tak zagrały w tych konkretnych warunkach w jakich słuchałeś, nie jestem tego w stanie stwierdzić

co do wyglądu to czepiasz się, to kwestia gustu, mi tam się akurat podobają bo są troche ekstrawaganckie, podobnie jak moje ukochane JBL'e :cool: z kolei nie lubie tradycyjnych paczek...plastik jest tylko jako element ozdobny z przodu, co jest i tak mało istotne bo tych kolumn słucha się tylko z założonymi maskownicami ...zresztą ważne że w środku są dobrze wytłumione i wzmocnione, okablowanie, zwrotnice też są porządne o przetwornikach już nie wspominam
 
Do góry