jamo 606 czy qq 700?

jospen

New member
Planuje kupić onkyo 605, do tego staram sie dopasować jakieś przyzwoite nagłośnienie w niezawysokiej cenie. czytałem sporo pozytywnych opinii o jamo 606. Zastanawiam sie równiez nad qq 700. Zaznaczam, że sprzęt bedzie pracował w pokoju 20 m2, na muzyce i filmie w proporcjach 50/50. Ktoś z szanownych forumowiczów potrafi porównać te dwa zestawy i ocenić, który jest lepszy. Będę wdzięczny za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pytaj Blackninja - on ma wystawione obydwa modele. ALe jak odsłuchiwałem to Jamo 606 dla mnie gra szerzej w kinie i mocniej w muzyce. Robi też lepsze wrażenie głębi dźwięku i dla mnie ładniej się prezentuje. Ale wybór należy do Ciebie.
 

jospen

New member
Ok, dzięki. Własnie prowadze z nim korespondencje. Podejrzewam, że oba rozwiązania różnią nieznacznie, są też w zbliżonej cenie. Istotny w moim przypadku jest również kolor, w końcu kolumny to również meble...;) (wiem, że grzesze). Spotkałem sie, w przypadku Jamo 606 tylko z dark apple, wiesz może coś o black?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jospen

New member
skoro Jamo 606 to ...

skoro jamo 606 to może i onkyo 606? mógłbym prosić o opinię dotyczącą modelu onkyo 605 i 606, no jak to będzie grało z jamo 606?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
onkyo 605 i Jamo 606 - rewelacja. Jak gra 606 Onkyo - nie wiem nie było jeszcze.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W kinie Onkyo radzi sobie dobrze, w muzyce ciut kuleje z basem, trzeba posłuchać, bo dla Ciebie może być całkiem dobrze.
 

jospen

New member
a co na to poradzić? inny model aplitunera, czy raczej to kwestia dobrego suba?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry