Stary Pioneer A 403R jakie kolumny

Evillus

Member
Witam.Nadszedł czas na małe zmiany. W tej chwili "grają" Altusy 140, ale chyba kiepsko.Pokój jest 6x4 ,kolumny stoją na dłuższym boku. Muzyka od Ramsteina po Princea. Na początek nie chciałbym zmieniać wzmacniacza (chyba że muszę). Źródła dzwięku głównie z PS4 (Spotify) i gramofon Dual. Ma ktoś propoycje ?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Za mało danych ,żeby można było cokolwiek napisać

Te kolumny maja być nowe czy używane ,podstawkowe czy podłogowe ,budżet , jakiego dźwięku oczekujesz
 

Evillus

Member
Nowe czy używane , obojętnie.Najlepiej podłogowe. Budżet do 2,5 tys ( chyba że warto dać więcej). Co do dźwięku, to chciałbym żeby dobrze grały nie tylko na pełnej mocy jak moje stare Altusy. Do najbliższego salonu z odsłuchem mam 70 km. Polegam na waszej fachowości. Przy wyborze paru TV nie zawiodłem się :)
 
Ostatnia edycja:

Evillus

Member
No to może zawęzimy krąg poszukiwań ;) Dali ,Klipsch czy coś polskiego ? Chociaż z drugiej strony polskie już mam.Moze jeszcze dorzucimy Paradigm Monitor 9v7
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Hihi tylko boty się nie mylą w ten sposób.

Po altusach to canton, paradigm, jbl, klipsch, a i tak będzie ciut odwyk od specyficznego brzmienia.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Owszem ,Altusy to słabe kolumny o specyficznym dźwięku

Klipsch jest dobrą propozycją to mocny dynamiczny dźwięk ,który Ci na pewno przypadnie do gustu .Dobrym wyborem mogą być też kolumny Paradigm z serii Monitor ,oaz Tannoy Mercury 7.4 .Również amerykański gigant JBL produkuje naprawdę fajne kolumny - Studio 280 ,290 lub Arena
Z rynku europejskiego - Magnat Quantum ,Canton GLE 476 ,Quadral Argentum 550
Z rynku polskiego - Pylon Audio Perl 27 ,Pylon Audio Opal 23
 

Evillus

Member
Dzięki za odpowiedź. Jest w czym wybierać :) Po świetach wybiorę się posłuchać Klipsch R-28 F. Trochę daleko, ale jak bedę miał konkretne typy (dzięki forum) pójdzie łatwiej. No i cena jest do przyjęcia. Może polskie Pylony trzeba by posłuchać, chociaż po altusach mam lekkie uprzedzenie ;) Jeszcze Dali Zensor7 mieści się w budżecie.
Jeszcze taka oferta

https://www.olx.pl/oferta/kolumny-p...-idealny-okazja-CID99-IDCUW70.html#6fc21510ec
Klipsche mam za 2550 w promocji za parę
 
Ostatnia edycja:
Do góry