Dwa małe mocne suby z wejściem HI-Level

Morcine

New member
Witam wszystkich, stoje przed trudnym zadaniem jakie sobie postawiłem. Po remoncie pokoju zmieniłem całkowicie system kina domowego z pełnowymiarowego 7.1 na soundbar 7.1.4.
Wszystko kapitalnie gra oprócz subwoofera który z deka dla mnie gra za cicho. System jest bezprzewodowy i podłączenie drugiego takiego samego suba jest nie możliwe :/ Więc stoje przed mocniejszą akcją czyli rozpruć ori sub i kable które idą już do głośnika podłaczyć pod sub z wejściem wysokopoziomowym.

Miałem Velodyne Eqmax12 ale w obecnym pokoju nie ma miejsca na tą szafkę, bo głębokość nie może być większa jak 40cm oraz szerokość nie większa jak 35cm.
Wiem że jeden mały sub będzie za słaby bo już kiedyś to przerabiałem, więc w grę wchodzą tylko dwie sztuki aby dodatkowo wypełnić pokój około 20m2. Przy jednym subie Velodyne niestety słyszałem go ze strony której stał :/ Tym razem suby chce postawić w miejscach gdzie kiedyś stały przednie kolumny.

Także nie rozpisując się jak na razie padły takie modele
Magnat SUB 302A - ten wręcz na styk i nie zniszczy budgetu
Heco Sub 252A - ten tak samo wejdzie na styk
Yamaha NS-SW200 - idealny jak dla mnie gabaryt tylko czy głośnik 20cm zejdzie tak nisko ?
Yamaha NS-SW300 - podobno ładnie schodzi ale zniczy mocno mój budget

Najbardziej do mnie przemawia ta Yamaha SW200 tylko czy 20cm głośnik poradzi sobie z dobrym zejściem ? SUb musi mieć jednak zapas a że te nie mają go sporego muszą być dwie sztuki aby przekrzyczeć wszystkie głosniki w soundbarze.

Co można by jeszcze do tego dopisać przy czym nie chce kupować tego na dwa razy czyli najpierw jeden potem drugi bo to mi się nie uda.

Oczywiście system będzie tylko do filmów
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Zobacz jescze Tannoy 2.8
Tylko zwróć uwagę na to , czy głośnik z prawej strony nie będzie za blisko szafki , ściany
 

Morcine

New member
Zobacz jescze Tannoy 2.8
Tylko zwróć uwagę na to , czy głośnik z prawej strony nie będzie za blisko szafki , ściany

wnioskuje że on ma 37cm szerokości patrząc po zdjęciach, więc głośnik wyląduje na szafce a z drugiej drzwi będą waliły po obudowie.
No i nie ma wejścia wysokopoziomowego które jest priorytetem.
 

Morcine

New member
Takie 2 szt by się nadały ? Gemini

No ciekawa propozycja, będę miał dylemat między Yamaha sw200

Rel robi też fajne pod kino domowe więc nie tak poprawne.

No ten by był kapitalny, mały subik z glosnikiem w podłogę i jeszcze konstrukcja zamknięta, dzieciaki nie wpadną na pomysł aby coś tam wrzucać czy tam klepać ręką po glosniku. No ale cena na dzień dzisiejszy to nie dla mnie :/ ale rozważe może poczekać z miesiąc czy dwa i walnąć dwa takie.
 
Do góry