Subwoofer do Kina domowego

Tom92

New member
Witam poszukuje subwoofer do kina w tej chwili zwróciłem uwagę na monitor audio mr10 i wharfedale diamond sw150 pokój 20m cena max 200£
 

MJot

Member
Dołączam do tematu. Chciałbym uzupełnić zestaw QQ500 o suba. Pytanie do użytkowników o doświadczenia z Tannoy TS2.8 lub Magnat Sub 302A. Budżet do 1000zł.

Obecnie gra pożyczony Jamo 300, który jednak dla mnie jest zbyt mocny na 20m2.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Mam TANNOY 2.8 , bardzo fajny subik , ale zwróć uwagę na membranę z prawej strony , czy nie będzie kolidować z głośnikiem, ścianą
 

MJot

Member
Dzięki za opinię. Nie mam problemów z możliwością ustawienia, nie jest to na szczęście ograniczeniem. A Tannoy wygląda obiecująco.
 

Tom92

New member
Fronty Monitor Audio mr4 centralny z tej samej serii na razie kupiłem wharfedale diamond sw150 mam 30 dni na oddanie wiec mogę testować nie jest źle ale dziś udało mi się kupić używkę rel t7 za 200 funtów w sobotę odbieram i zobaczę jak się będzie sprawował to go zostawię jak nie to odsprzedam głownie chodzi mi o kino rel niby lepszy do stereo
 

Tom92

New member
Odsłuchałem obu i zostawiam rel t7 fajnie gra w muzyce a w kinie niczego mu nie brak według mnie i cena dobra jak stwierdzę że jednak potrzebuje coś lepszego nie będę stratny
 

MJot

Member
Znajomy zwrócił uwagę na rodzimego producenta STX. Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia z STX Electrino 150. Obecnie jest w bardzo dobrej cenie.
 
Do góry