5.1-Czy warto rozbudować do 6.1-7.1 ?

Andmat

New member
Mam pytanie do posiadaczy systemu nagłośnienia powyżej 5.1.Czy są odczuwalne zmiany na + oczywiście?Czy przestrzeń się poprawiła w porównaniu do 5.1?Czy ogólnie jest lepiej i czy po prostu warto zainwestować w jeszcze dwa głośniki.
 

Brytt

New member
Andmat napisał:
Mam pytanie do posiadaczy systemu nagłośnienia powyżej 5.1.Czy są odczuwalne zmiany na + oczywiście?Czy przestrzeń się poprawiła w porównaniu do 5.1?Czy ogólnie jest lepiej i czy po prostu warto zainwestować w jeszcze dwa głośniki.

Warto! Posiadam system 8.1 i jest super. Większa scena dźwiękowa, niesamowite efekty, ale bardzo kosztowny.
 

Andmat

New member
Zastanawiam się nad zakupem 2 monitorówJBL. E10 lub takimi jak mam teraz E20.cena obu modeli praktycznie jednakowa.Które wybtać?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak chcesz powiesić to E10, jak postawić to E20.

Brytt napisz nam coś więcej o swoim systemie, może zdjęcie? :)
 

Andmat

New member
blackninja napisał:
Jak chcesz powiesić to E10, jak postawić to E20.

Brytt napisz nam coś więcej o swoim systemie, może zdjęcie? :)
No właśnie,kupiłem e 20 i powieśiłem na uchwytach (ok7 cm od ściany )
Te e10 wisiały by nad sofą.Chyba nie ma problemu ,żeby jedne były e20 a drugie e10? Parametry maja bardzo zblizone.A wyglądać też nieźle wyglądają.Tylko czy naprawdę jest sens.Czy warto.Już teraz gra wszystko w/g mnie bardzo dobrze.
Wczoraj byłem w kinie na S P 4.0 i w/g mnie ( i małżowinki :hihi: )takie kino:popcorn: jak Cinema City to mamy teraz w domu:D :D (na dodatek 2 lewy od góry był uszkodzony chyba, bo troszkę popiskiwał i trzeszczał:D )
 
Do góry