Wymiana, podmania, czyli jak i co.

szfagir

New member
Serwus!

Panie i Panowie mam u siebie Marantz SR5010 + Klipsch R12SW + Klipsch RP-160M.

Pokój ma 25m^2. Chcę rozbudować sprzęt i teraz się zastanawiam czy dokupić drugie RP-160M na tył + Centralny. Czy te co mam przerzucić na tył (160M), a tutaj postawić RP-250F albo R-5000F. Nadmieniam, że kolumny muszą stać na tej zabudowie. Głębokość półki to 40cm, więc dużo miejsca za kolumnami nie ma. Jest też opcja by sprzedać to co mam i przerzucić się na np. Dali Zensor ze względu na bass-reflex, który jest z przodu kolumny przynajmniej jeśli myślę o Zensor 7. Przy dali brałbym Zensor 7 na przód, Zensor 1 albo 3 na tylne, Zensor Vocal oraz Dali E-12F.
Tylne kolumny będą stać na podobnej zabudowie co przednie.

Bardzo chętnie podrzucę linka ro rozmieszczenia jakie mam obecnie, ale jestem zblokowany ze względu na bycie świeżakiem. Z załącznikiem też niestety mam problem. Jak tylko będę mógł podrzucam fotki.

Piszę na forum gdyż blackninja nie chce takimi sprawami tyłka zawracać - do niego tylko z listą zakupową chciałbym się zgłosić.:) W ogóle nie wiem, czemu moj profil zniknął z forum. :/
W każdym razie miło być tutaj ponownie. :)

Co radzicie?
Dzięki za pomoc
 

szfagir

New member
Udało się w drugim poście. :)
 

Attachments

  • IMG_2919.jpg
    IMG_2919.jpg
    787,8 KB · Wyś: 19

DarkMag

New member
Ojciec ma zensor 7 i bardzo mi się podobały póki nie posłuchałem czegoś innego. Zensory są zamulone szczególnie z Denonem.
 
Do góry