Jaki woofer ?

sim0r

New member
Hej.
Mam w domu zestaw
Denon - AVR-X540BT + głośniki 5.0 Eltax EXPOSURE


- Chcę dokupić do tego woofer. Max 2000pln.
- Nie jestem audiofilem :)
- Najlepiej żeby był kolorystycznie zbliżony do głośników (czarny).
Z góry dzięki.
 

sim0r

New member
Przeca nie napisałem WOOFER za 2000-4000 tylko do 2000. Jeżeli uważasz, że do tego zestawu nadaje się woofer za 300,to napisz ... jeżeli uważasz,że taki za 700.to też napisz ... w końcu 2000 nie przekraczają.

Po to podałem do czego ma być podłączony,żeby mi ktoś to ogarnął, bo ja się nie znam i dla tego na tym forum piszę.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Piszesz że budżet do 2k PLZ więc każdy będzie celował z propozycjami w tą półkę a wg mnie kompletny przerost formy nad treścią.
Kup jakiś sub czarny w przedziale 500-1000zł i będzie ok np. Magnat, Wharfedale, Yamaha etc. - jest tego sporo na rynku i będzie lepiej w KD niż na samym 5.0

P.S
lubię te określenia :
- Nie jestem audiofilem :D
 

mors111

Active member
Bez reklam
Hej.
Mam w domu zestaw
Denon - AVR-X540BT + głośniki 5.0 Eltax EXPOSURE


- Chcę dokupić do tego woofer. Max 2000pln.
- Nie jestem audiofilem :)
- Najlepiej żeby był kolorystycznie zbliżony do głośników (czarny).
Z góry dzięki.

jak duże masz pomieszczenie ?

sub za 2kzł przy tym zestawie będzie najmocniejszym ogniwem
idealnie było by postawić na kompromis , od biedy zostawić amplituner i surrandy , pogonić fronty najdrożej jak się da i wymienić fronty na lepsze , a sub jak pisali koledzy , taki do 800zł ( reszta na fronty , jak sprzedasz swoje za kilka stów to będzie więcej na resztę , jak sprzedasz zaznaczam ..... )
 

Jam Nius

piszę
Jeśli w większość czasu spędzasz na oglądaniu filmów to pozwolę się nie zgodzić z kolegami. Weź najlepszy woofer jaki możesz. Podstawą dobrego efektu kina domowego to mocarny sub. Dodatkowo sub może zostać spokojnie przeniesiony do Twoich kolejnych wcieleń kinowych.
 

sim0r

New member
Odnośnie pokoju ok 20m2.
Co do zmiany głośników - nie planuję ... Piszą ,że nie jestem audiofilem,nie żartowałem :D Po wypadku mam ubytki w słuchu :p (nie mylić, że jestem głuchy jak ... no coś głuchego). Pokoju też mi nie musi roznosić w strzępy,ale jakąś głębią w filmach bym nie pogardził.

Reasumując , nie ma co przepłacać i kupić coś do 800 pln.
Czy takie coś ma sens :
Magnat Monitor Supreme Sub 302A czy :
Yamaha NS-SW100
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
20m2 to kup sobie RELa HT 1003, rewela przyda się w kinie i wspomaganiu samego stereo. Jak coś mamy w rozsądnych cenach.
 

sim0r

New member
Dając taki nie inny budżet chciałem mieć jakieś pole manewru. Dając budżet 700 pln raczej za dużo propozycji bym nie otrzymał.
I faktycznie reszty nie chce zmieniać, bo na moje potrzeby jest wystarczające.
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Kup najlepszy na jaki cię stać.Mocny Subwoofer w kinie to podstawa bez niego efekty jak wybuchy itp będą brzmiały mało wiarygodnie, i zepsuje to cały efekt.Potrzebujesz czegoś z minimum 10 calowym głośnikiem i 250/300 wat mocy rms do 20m
 
Do góry