Pytanie.Gdzie umieścić centralny głośnik?

Andmat

New member
Mam mały dylemat.Nie bardzo wiem gdzie i jak umieścić centralny.Jako ,że jest on sporawy to robi się mały problem.
W/g mnie chyba nad albo pod TV.Niemniej jednak wszelkie sugestie mile widziane:)
W tej chwili schowałem go za TV po lewej stronie.:D

7f32c843afb15e64med.jpg
 

Attachments

  • DSC000691.jpg
    DSC000691.jpg
    19,5 KB · Wyś: 3012
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Romanoff

New member
O ile nie zamierzasz zmieniać wysokości na jakiej jest w tej chwili TV to napewno nie umieszczaj głośnika nad nim.Bedzie za wysoko.Umieść głośnik pod telewizorem.
Tak na marginesie to ustawienie suba też jest takie sobie,a i stojak z płytami tuż przy prawej kolumnie to nie najlepszy pomysł.
Pozdro
 

Andmat

New member
Wiem.Trochę brzęczą jak dam "ognia":D
Płyty idą w drugi koniec pokoju.Decyzja po konsultacji z drugą połową zostala podjęta jakis trzy godziny temu.
Co do suba.....Nie mam za bardzo koncepcji gdzie go umieścić....
Zastanawiałem się czy można postawic TV na głośniku ....ale wtedy nie wiem czy TV nie będzie za wysoko.
 

gatar

Active member
Bez reklam
elrubio napisał:
A w takim pokoiku gdzie umieścić głośnik centralny ?
http://www.hdtv.com.pl/forum/vbgarag...getimage&id=53
Witam.
Na początek .... ale FOTKA :):(:D:p łoł.
Znawcy tematu polecaja by centralny był w środku sceny dźwiekowej.
Czyli, tutaj nad, pod tv. Bardzo dobrze aby głośniki frontowe i centralny były na jednej wysokości. Trzeba pamiętac, że w KD z centralnego "idą" dialogi i , moim zdaniem głupio byłoby aby dialogy były np. z boku tv. W tej Twojej sytuacji (z fotki...łoł:)) może lepiej ampa postawić po lewej na komódce, a centralny pod tv, a może jakaś podstawka pod tv i w nią centralny.
W kazdym razie centralnie (jak sama nazwa wskazuje).
ps. wybacz mi tę "krytyke" fotki (z komórki zapewne), ale troszke foce i nie mogłem sie powstrzymać. :)
 

Andmat

New member
rep napisał:
Witam.
Jak Ci hula ten zestaw ? w jak dużym pokoju ?
Warty jest swojej ceny ?

Pozdrawiam.
Hmmmmmmm:hmm: Czy wart swojej ceny?Pewnie tak skoro tyle kosztuje:D
A tak na poważnie.to zestaw jest tyle wart ile gotów jesteś za niego zapłacić.
Grać,gra całkiem przyzwoicie.Mnie wystarcza.Pokój ma ok 30m2.
Zastanawiam się tylko nad dokupieniem jeszcze 2 dodatkowych głośnikow efektowych
 
Do góry