Uzywane kolumny czy nowe

robototo

New member
witam, zastanawiam się nad wymianą kolumn, pomieszczenie 30m2 dotychczas jamo 606 - myślę o monitor audio silver 10 lub Tannoy Xt8f czy audiovektor qr3 ...na odsłuchu podobały mi się najbardziej monitory oraz audiovektor ...tannoy u mnie nie ma gdzie posłuchać (lubelskie)...ewentualnie dali ikon 6 mk2( brak możliwości odsluchu) ... muzyka filmowa, poezja śpiewana rock, klasyczna ...co z tego zestawu zagra najciekawiej waszym zdaniem z marantz pm 7003+oppo pm205...budzet max 6000 zł....uzywane czy nowe i ew. jakie?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jeśli chodzi o średnicę, dźwięczną, taką az chce się słuchać to mnie uwodzi zawsze seria Silver. U Ciebie więc pewnie Silver 500.
 

robototo

New member
Zobacz w Poznaniu są na sprzedaż Equilibrium Athmos s7. Świetne kolumny.

6000 zł za sztukę w planecie dźwięk i....nie mój pułap cenowy...nie znam tych kolumn...te na allegro tak...tylko nie wiem jakmone grają - nie mam gdzie odsłuchać...
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Kolumny, to jeden z niewielu elementów elektroniki, który kupowałbym używany bez obaw.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
W dobrej cenie mogę Ci ogarnąć Akkus F2S, bajka kolumny. Znajomy sprzedaje nowe białe sztuki.

Miałem dwie pary F1S i byłem zadowolony.

Na 30mkw F2S idealne. Chcę za nie jakieś 5000zl.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli kolumny, które 20 lat temu były wzorcowe, dziś można kupić za 20% pierwotnej ceny, to nie sądzę by na podobieństwo samochodu bliżej było im na szrot niż do salonu.
 

robototo

New member
W dobrej cenie mogę Ci ogarnąć Akkus F2S, bajka kolumny. Znajomy sprzedaje nowe białe sztuki.

Miałem dwie pary F1S i byłem zadowolony.

Na 30mkw F2S idealne. Chcę za nie jakieś 5000zl.

Interesujące...cos bliżej na temat kolumn , gdzie i kiedy kupione( jak dlugo graja) jakieś foty...no i gdzie są?co prawda raczej szukam ciemnych/czarnych ale kto wie...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To Lolo sprzedaje, chyba się znudziły : )

Hehe być może. Ciekawe na co przeskakuje?


Dokladnie, znudzily mi sie, ile mozna z jednymi kolumnami.
Salka ma ponad 50m wiec nastepne beda zdecydowanie wieksze.

Mam oferte oddania swoich celanow doplate 3000zl i dostalbym stare Heco statement. Ale sie cykam. Bo to juz wiekowe kolumny.
Z innych co mnie interesuje to kef r900, lub moze tannoy Precision, moze MA Platinium, moze cos z Sonusa.

Sie zobaczy.

Narazie wisza bo wisza, jak ktos kupi to sprzedam, jak nie to nie. Bo z drugiej strony niszczyc "kino" gdzie wszystkie kolumny mam od Heco.
 
Ostatnia edycja:

robototo

New member
Dokladnie, znudzily mi sie, ile mozna z jednymi kolumnami.
Salka ma ponad 50m wiec nastepne beda zdecydowanie wieksze.

Mam oferte oddania swoich celanow doplate 3000zl i dostalbym stare Heco statement. Ale sie cykam. Bo to juz wiekowe kolumny.
Z innych co mnie interesuje to kef r900, lub moze tannoy Precision, moze MA Platinium, moze cos z Sonusa.

Sie zobaczy.

Narazie wisza bo wisza, jak ktos kupi to sprzedam, jak nie to nie. Bo z drugiej strony niszczyc "kino" gdzie wszystkie kolumny mam od Heco.

Wyślij na priv ile u Ciebie grają i czy wysyłką chodzi w grę i jaki koszt...to ja na olx pytam...:wink:
 

robototo

New member
Ponieważ obu propozycji nie słuchałem..a są z forum...poradzcie Panowie i Panie co lepiej zagra z moim zestawikiem...Heco Celan GT 702 czy akkus s2f... heco są czarne ( takich szukam) a akkus białe...czy ub audio zephir zagra najlepiej z tego porównania...cxy audio monitor gołd 200?
 
Ostatnia edycja:
Do góry