yamaha yst-sw215 do 25m2

Bartek_1234

New member
Cześć.
Czy w.w subwoofer będzie współgrał z denonem avr-x550bt + pylon audio pearl 25 i jednocześnie wystarczająco nagłośni pomieszczenie 25m2? Mogę go kupić w dobrej cenie i potrzebuje porady
 

mors111

Active member
Bez reklam
Malutki sub jak na 25m2
Tu przydała by się bardzo mocna 25-tka lub nawet sub z basem 30 cm

Na początek pewnie styknie Ale po chwili ( krótkiej ) stwierdzisz że basu nadal jest mało
 

Bartek_1234

New member
Dzięki za odpowiedzi. Ten denon jest aż tak słaby? Mam jeszcze szansę go wymienić. Z tym że akurat mieścił się w moim budżecie.
Nie będzie mocno rozkręcany z racji tego, że mieszkam w bloku
 

mors111

Active member
Bez reklam
nie będzie aż tak źle , po prostu braknie mu dynamiki jakie mają mocniejsze amplitunery

masz w nim zasilacz 330W , sam mam u siebie leciwewo już Panasonica SA-HE75 z zasilaczem 220W i końcówkami mocy pracującymi w klasie H+ , powiem tak , wbrew pozorom całkiem nieźle "wypycha" kolumny z basami 20cm i gra zdecydowanie mocniej niż wzmacniacz Pioneera A10, śmiem twierdzić ze 2x mocniej ( ten Pioneer ma zasilacz raptem 130W )

jak będziesz słuchał nie za głośno , amplituner do dźwięków przestrzennych spokojnie wystarczy , ale sub musi być mocny bo nadrobił brak dynamiki amplitunera
 

mors111

Active member
Bez reklam
Tak . Im mocniejszy tym lepej . Taki z basem 25-20 będzie zdecydowanie lepszy alme i wzmacniacz musi w sobie mieć mocny no i jakiś firmowy
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Zawsze jest sens - Pylon Pearl to udane konstrukcje w swoim budżecie i takie słabe ampli jak wymieniłeś na pewno będą je ograniczać - zawsze można w przyszłości zmienić na inne lepsze z nie dużą dopłatą.
 
Do góry