Subfoower 16m2

shogun990

New member
Witam
Mam pytanko jestem na etapie poszukiwań suba do pokoju 16m2. Sprzęt Onkyo 656 Dali Zensor 7 set 5.0. Ze względu na to że więcej jest słuchane muzy zastanawialem się nad jakąś tańszą konstrukcją zamkniętą. Chociaż filmy i konsola jak najbardziej też jest choć mniej. Czy warto się interesować tannoy ts 2.8 lub 2.10?? A może jednak konstrukcja z bass reflex klipsch r 10sw??



Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Do KD sub jest jak najbardziej potrzebny ale stereo już nie koniecznie - zensory w stereo bardzo słabo wypadają - jak chcesz dobre stereo to wymień ampli na taki z pre out i do niego wzmak i zmiana frontów - to jest minimum.
 

mors111

Active member
Bez reklam
Witam
Mam pytanko jestem na etapie poszukiwań suba do pokoju 16m2. Sprzęt Onkyo 656 Dali Zensor 7 set 5.0. Ze względu na to że więcej jest słuchane muzy zastanawialem się nad jakąś tańszą konstrukcją zamkniętą. Chociaż filmy i konsola jak najbardziej też jest choć mniej. Czy warto się interesować tannoy ts 2.8 lub 2.10?? A może jednak konstrukcja z bass reflex klipsch r 10sw??



Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

jak do stereo to zdecydowanie konstrukcja zamknięta i z tych co podałeś to 2.10

weź pod uwagę też suba Rel t5/i
 

shogun990

New member
Jeszcze raz Blackninja dzięki za kawał dobrego basu w super cenie. Wszystko śmiga. Pozdrawiam i jak zawsze polecam. [emoji16][emoji344][emoji445]

Wysłane z mojego Hammer Energy przy użyciu Tapatalka
 

shogun990

New member
Jasne dam tylko w tej chwili mam lekkie urwanie głowy. [emoji6] Siostrzeniec siostrzenica trzy psy i jeden kot. W celu ochrony musiałem kolumny i suba podwracac w kierunku sciany co by nie było niespodzianek. [emoji12] Ale jak tylko zwolni się mój pokój. Na pewno coś wrzucę. [emoji846] Jak znajdę chwilę jeśli Blackninja nie masz nic przeciwko machnę ci później maila. Bo bede miał zapytanie. Pozdrawiam i miłej soboty.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

jaca10

New member
Mam to samo pytanie. Też jakieś 16m2 w blokach. Z tą tylko różnicą, że mam miejsca na subwofer schowany w szafce, w meblach. Dokładnie wygląda to tak, że stoi na ziemi, natomiast z boku i z góry jest obudowany. Czy kupić REL T5i, czy jakiś sub wyjściem na przód, np. Paradigm DSP-3200 ?
 

jaca10

New member
Dzięki za podpowiedź.

Już jestem po zakupie. Na testy, na weekend, wziąłem REL T5i. To niestety nie to. Chodź gra bardzo, bardzo dobrze, to czegoś brakowało. Zamówiłem T7i. I to był strzał w dziesiątkę. Po prostu powala. To jest to czego oczekiwałem. Nie będę się rozpisywał nad szczegółami, ale te wszystkie zachwyty, które można wyczytać na forach, są w pełni usprawiedliwione.
 
Do góry