sub HECO NEW PHALANX 202A

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
ma ktoś może z Was HECO NEW PHALANX 202A czy warto go nabyć za 1,5 tyś zależy mi na czymś małym najlepiej konstrukcja zamknięta bo malutkie pomieszczenie nówka i biały :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie sluchalem go ale ciezko znalezc cos innego bialego w cenie 1500zl. Ja bym napewno o nim pomyslal.

Mozesz poszukac jeszcze svs sb1000 lub pb2000. tez male konstrukcje zamkniete, podobno swietne suby.

Klipach to kawal lochy otwartej, velodyne eq maxxx 10 jest na sell. Lub jezeli zalezy tobie na muzyce a nie kinie to REL t5 alr znowu kolor.
 

mors111

Active member
Bez reklam
nie słuchałem Heco , ale

zawsze z małych zachwalany był też Rel T5 , nie wiem jaka aktualna cena , ale ponoć"bajka" w małych pomieszczeniach i do stereo bardzo dobry
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
wiem wiem też czytałem kiedyś o Rel T5 ale w tej cenie to tylko starsze używki a wolałbym jednak nowy...
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
lolo2 :) kawal lochy otwartej odpada mam białe heco ms500 żeby je tylko uzupełnić trochę chyba do 1,5tys i tak nic lepszego nie dopasuję wiem że REL t5 do muzy byłby inna liga pewnie
 

hazi25

Klub HDTV.com.pl
VIP
lolo2 każda podpowiedź cenna przemyślę ale chyba jednak heco znów byłby komplet 5.1 u mnie mam teraz jamo j10 ciut za duży jest i do muzyczki dość zabija mi małe pomieszczenie w filmach jest lepiej jak za taniość...
 
Do góry