Wymiana frontów (nowe, 2k)

wujek_p

New member
Nie martwię się o pokój - obecnie jest w nim dość pusto i na ścianie oprócz TV nie ma zupełnie nic. Kolumny chce kupić zanim żona dostrzeże tą wolną przestrzeń i będzie za późno ;)


Który z typów z mojego poprzedniego posta byście wybrali? Zastanawiam się czy warto dopłacać do Klipsch rp-260f w porownaniu JBL Arena 180 (to są moje 2 główne typy).

 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To 2 różne kolumny i zupełnie inaczej grają - jak nie posłuchasz to ciężko będzie doradzić które bardziej Ci przypadną do gustu.
 

wujek_p

New member
Widze ze to forum to druga elektroda, gdzie polowa komentarzy nic nie wnosi a druga polowa probuje opchnac swoj sprzet. Dalsze "dyskusje" wydaja mi sie bezcelowe, wiec sobie je daruję.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
A co miałem napisać że fenomenalny wybór i zagra rewelacyjnie, blagam, pewnie kolacje tez ktos Ci wybiera, z całym szacunkiem więcej zaangażowania. To nie jest forum czarodziejow. Różnice brzmienia między pomieszczeniem A oraz B mogą być kosmiczne. Kupiłem kilka rzeczy bo inni się podniecali i polecali, 4na 5 to pomyłka więc weź się w garść i idź posłuchaj wypozycz lub wpadnij do kogoś. Pzdr
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Widze ze to forum to druga elektroda, gdzie polowa komentarzy nic nie wnosi a druga polowa probuje opchnac swoj sprzet. Dalsze "dyskusje" wydaja mi sie bezcelowe, wiec sobie je daruję.

Przecież dostałeś kilka propozycji kolumn w tym budżecie , napisano Ci co masz zrobić (odsłuch i "zagracenie" pustego pomieszczenia) - czego jeszcze oczekujesz ?
 

FishRoman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba trzeba koledze podesłać gratis kilka kompletów kolumn i czekać na słowa krytyki jaki to badziew koledzy polecali.Pozdr.
 
Do góry