Tannoy - od najniższego modelu do najwyższego

abdul0412

New member
Bez reklam
Nie ośmieszaj się już proszę... przeczytaj to co napisałeś kilka razy może zrozumiesz - jeśli nie to jesteś na prawdę trudny przypadek.

Naucz się czytać.
I nie pisz mi o kółku wzajemnej adoracji bo to śmieszne.
Co do Tannoy to zawsze dawałem jakieś inne propozycje a ty jesteś monotematyczny i tutaj jest wielka różnica pomiędzy tobą a mną.

Z innej strony jak zostało napisane wcześniej - dyskusja powinna być zakończona chyba , że jest coś istotnego do przekazania założycielowi tematu.

kropka!
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Naucz się czytać.
I nie pisz mi o kółku wzajemnej adoracji bo to śmieszne.
Co do Tannoy to zawsze dawałem jakieś inne propozycje a ty jesteś monotematyczny i tutaj jest wielka różnica pomiędzy tobą a mną.

Z innej strony jak zostało napisane wcześniej - dyskusja powinna być zakończona chyba , że jest coś istotnego do przekazania założycielowi tematu.

kropka!

Kolejny raz poproszę o moje wpisy proponujące tylko Klipsch i nic więcej - na 1000 może znajdziesz że 3 :grin:
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Zdaje się mi że w którymś poście zostało napisane ..koniec. Więc jeżeli masz coś do innych Forumowiczów to pisz do Nich na priw lub załóż swój temat.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Napisałem że trzeba to zakończyć ale dalej zostałem atakowany więc ...?
Przeczytaj post nr #14 w tym wątku a będziesz wiedział kto pierwszy zaatakował (nic wcześniej nie proponowałem tak apropo tego bądź co bądź złośliwego posta)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Widzę że mam do czynienia z osobą która musi mieć swoją rację i nie uszanuje innych. Żegnam szkoda że dałem się wciągnąć w zaśmiecanie tematu. Mam nadzieję że moderator zadziała w tym zaśmieconym temacie.
 

maniomix

Member
Hej :)
Może się nie znam na KD, może.... ale chyba idę na jakieś inne forum, bo to jest zbyt "polskie" :( Nic tylko się kłócą....ZUPEŁNIE NIE NA TEMAT...
Żegnam rozmówców....wiele się nie dowiedziałem...
Ale spoko, są w życiu ważniejsze sprawy niż Kino Domowe :)
pozdrawiam
Mariusz
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Szkoda, ponieważ wyszło baaardzo nieprofesjonalnie, za to baaardzo "ONETowo" :(
Nie polecę konkretnych modeli, ponieważ ani Tannpy ani Klipsch nie nalezą do moich "brzmien". Mimo to, znam wielu megazadowolonych użytkowników obu firm, również na tym forum.
Ze swej strony dodam tylko tyle, że z dużym salonem i małym wydzielonym miejscem odsłuchowym nie zawsze da się przewidzieć co i jak. Zazwyczaj, aczkolwiek nie jest to regułą, jesli ma się duzy salon, rzędu 40-50 metrów i jest to otwarta przestrzeń to pomimo siedzenia w obszarze "sweet point" dźwięk może sie jednak rozchodzić na resztę obszaru pomieszczenia. Niekiedy robi sie przez to płytko, niekiedy głucho, niekiedy jednak dodaje to przestrzeni.
Inaczej znów będzie, gdy mamy jakąś cześć wydzieloną ściankami lub meblami. NIestety, wg mnie czekają Cię odsłuchy.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nic dodać nic ująć "maniomix"! Typowo Polskie, dokładnie to samo miałem wczoraj pisać, a wspominałem o tym już dawno temu.
Polska zawiść, zazdrość i wieczne wbijanie szpili.
W Polsce zawsze był, jest i będzie syf, trzeba pokoleń żeby cokolwiek się zmieniło w relacjach.
Ludzie nie potrafią ze sobą normalnie rozmawiać, nawet jeżeli się ze sobą nie zgadzają.

Oczywiście nie wszyscy, ale ci którzy mają doświadczenie, spędzają czas na odsłuchach, jeżdzą setki km na targi, testują w domu, już się nie udzielają, nie opisują swoich wrażeń, bo kto potem będzie chciał się kopać z koniem i tracić czas? Tłumaczyć po co listwa, takie a nie inne kable, elektronika, czy skrzynki. Po co, dla kogo?
Większość i tak już rozmawia telefonicznie, kulturalnie i bez tego syfu.
Nawet jeżeli opinie są różne, to, te rozmowy są zawsze merytoryczne i pozytywne.
Zawsze jest wartość dodatnia i inne spojrzenie.

Dam Ci dobrą radę, bo znam wszystkie Polskie fora i użytkowników.
Siedzą te same osoby pod innymi nickami, ale to dalej to samo.
Jak nie sprzedawcy z salonów audio ze swoimi złotymi radami (bo im coś zalega), to znawcy którzy odsłuchali w życiu 4 zestawy na krzyż.

Załóż konto na zagranicznym forum, są dwa bardzo duże.
Zadaj tam konkretne pytanie, zobaczysz jaka różnica. To jest przepaść, a najlepiej, uderz do jakiegoś salonu i sam oceń co Ci w duszy gra, następnie wypożycz na odsłuchy do swojego pomieszczenia.

Jeszcze wczoraj czytałem ciekawą dyskusję nt. elektroniki, wpadłem potem do nas i zamknąłem stronę. Żal patrzeć, bo człowiek tu spędził całe lata i widzę, że jest co raz ciekawiej.
 
Do góry