Amplituner Onkyo i kolumny do kina domowego 5.1

donsalieri

Active member
Bez reklam
będzie i zauważalna (design) i usłyszalna (parametry/moc)
Tak jak napisał Ataszek, jak masz kasę to bierz i się ciesz
 

pomdro

New member
rozumiem że różnica jest bardzo duża, to chyba raczej wezmę korzystając z pomocnych rad TX-RZ830, o wrażeniech napiszę po zakupie :)
 

pomdro

New member
wilelkie dzieki za okazaną pomoc ale mam już zamówiony, może się pośpieszyłem ale nie sądziłem na tak duże zaangażowanie
 

ernet

Active member
Bez reklam
Tak wpadłem na chwilke... z moim Onkyo , to Klipsch Reference wymiatają wszystkich sąsiadów na dwór :) A poważnie... rewelacyjnie grają !
 

pomdro

New member
długo trwało ale juz go mam i wrażenia po pierwszych odsłuchach, szczęka opada, dziękuję wszystkim za cenne porady myślę że to był strzał w dziesiątkę
 

pomdro

New member
oczywiście TX-EZ830, nawet współpraca z nc+ sie poprawiła, przydał by sie jeszce; samsung 2018 Evolution Kit do telewizorka ale o ile mi wiadomo nie ma go jeszcze w polskiej dystrybucji, ale ogólnie wrażenia z gatunku "niesamowite" :bober:
 

Attachments

  • 20181205_073145.jpg
    20181205_073145.jpg
    201 KB · Wyś: 59
  • 20181205_073209.jpg
    20181205_073209.jpg
    131,3 KB · Wyś: 40
  • 20181205_073254.jpg
    20181205_073254.jpg
    237,5 KB · Wyś: 37

pomdro

New member
moi drodzy już mogę powiedzieć że, odkrywam muzykę na nowo i to do tego stopnia że to co znam brzmi zupełnie inaczej, słyszę to czego wcześniej nie było, słowem muszę się dosłownie przyzwyczaić do nowego brznienia a kino w systemie 7.1 biampling daje wrażenia jak nigdy dotąd
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Wszystko fajnie, jest zadowolenie to najważniejsze.
Jednak patrzę na zdjęcia czasami, kolumny w rogach, puste ściany z boku a przede wszystkimi z tyłu i podłoga też często pusta.,mozna lepiej zadbać o akustyke 😐 i wtedy zadowenie 100% większe. PZDR
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
A żona i dzieci w tych czasach to jakaś abstrakcja😄.
I mnie też bez rewelacji, ale można lepiej. I szczerze nigdy nie powiedziałem że jestem zadowolony z efektu jaki mam,więc w pewnym sensie Ci zazdroszczę 😐. Pzdr
 

pomdro

New member
nie ma czego zazdrościć, ten stan zwykle trwa bardzo krótko po czym zaczyna się okres badań i dalszych poszukiwań ideału :)
 
Do góry