Amplituner Onkyo i kolumny do kina domowego 5.1

pomdro

New member
pozwolę sie podpiąć pod temat, też jestem na etapie kupna nowego amplitunera KD, poprzednik Harman Kardon AVR 370 wyzionoł ducha (może drobnostka) ale już mi nie pasuje, mówicie tylko o Onkyo a jak ma się do tego Yamaha ? Onkyo kiedyś miałem i raczej mile wspominam, głośniki mam JBL L890, bardzo proszę o cenne rady, nadmienię że musi wsółpracować z dekoderem nc+ 4k,
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
pozwolę sie podpiąć pod temat, też jestem na etapie kupna nowego amplitunera KD, poprzednik Harman Kardon AVR 370 wyzionoł ducha (może drobnostka) ale już mi nie pasuje, mówicie tylko o Onkyo a jak ma się do tego Yamaha ? Onkyo kiedyś miałem i raczej mile wspominam, głośniki mam JBL L890, bardzo proszę o cenne rady, nadmienię że musi wsółpracować z dekoderem nc+ 4k,

Jaki budżet i jaki system ma obsługiwać ?
To co przedstawiles to już najsłabsze potrafią.
Zresztą to pytanie powinno znaleźć się w innym dziale.
 

pomdro

New member
chodzi mi głównie o KD ale też i odsłuch w stereo, interesowałem się własnie Onkyo TXNR686 telewizor mam Samsunga UE65HU8200L, nie chciałbym trafić jak poprzednio z Harmanem gdzie podobno do mojego sprzętu nie ma żadnych części ani żadnego firmaware, nie zamierzam też wydawać dużych kwot ponieważ są rzeczy o niebo ważniejsze niz słuchanie dobrej muzyki któą notabene bardzo lubie :)
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dalej nie napisałeś o wspomnianych założeniach : Jaki budżet i jaki system ma obsługiwać ?
Jeśli chodzi o 686 to dobry sprzęt w swojej cenie.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To ten 686 będzie dobrym wyborem lub jego "brat" Pioneer LX303 ale jak nie chcesz sobie zamykać drogi do rozbudowy w przyszłości toru stereo to wybierz coś co ma pre-out (np. Onkyo seria RZ)
 

pomdro

New member
tylko że zeria RZ to już nie te pieniązki, a tak na marginesie o ile i czy wogóle TX-NR686 będzie lepszy od tego co miałem czyli Harmana kardona AVR370 ?
i jeszce jedno pytanie czemu nie cos z Yamahy ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
tylko że zeria RZ to już nie te pieniązki, a tak na marginesie o ile i czy wogóle TX-NR686 będzie lepszy od tego co miałem czyli Harmana kardona AVR370 ?
i jeszce jedno pytanie czemu nie cos z Yamahy ?

Kolego nie ma powodu abyś nie spróbował Yamahy... tutaj jest mniej popularna, ale nie oznacza , że będzie to gorsze rozwiązanie dla Ciebie.. warto samemu się przekonać.
 

pomdro

New member
pytam tylko dla porównania chociaż jakoś bardziej pasuje mi Onkyo, warto jednak poznać opinię znawców ponieważ nie kupuje się sprzętu na pół roku
 

pomdro

New member
też tak myslałem, prawdopodobnie zasilacz, ale na dzień dzisiejszy AVR 370 na pasuje mi do telewizora 4k i ultraboxa nc , poza tym żadnego wsparcia ze strony HK brak jakiegokolwiek frirmware, ja w każdym razie bardzo zraziłem się do firmy HK
 
Ostatnia edycja:

pomdro

New member
teraz mam ju ż tylko jeden dylemat ONKYO TX-NR686 czy może TX-RZ830, co wg was będzie lepsze w moim przypadku ?
bardzo proszę o pomoc
 
Do góry