Wybór subwoofera

ralfik77

Member
Bez reklam
Filmu w jakiejś dobrej jakości, tam jeszcze nie włączałem, tylko trochę Netflixa.
Głównie Rdr2 na Xbox X (nie ma go na zdjęciu).
To skukot kopyt słychać i czuć w całym domu [emoji3]

A muszę kiedyś spróbować blu-ray jakiś obejrzeć....
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Szukałem, szukałem aż w końcu znalazłem. Są dwa te same. Stary sub Tagi poszedł w odstawkę.
3cc6b42469ccd23314df8d5eeb632d4a.jpg
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No to teraz basu ci nie brakuje :) jest symetria i ładnie się zestaw prezentuje, cieszy nie tylko ucho ale i oko :)
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Właśnie o to chodzi. Jest wypełnienie. A tak sceptycznie do dwóch podchodziłem. I tu się zdziwiłem. [emoji16] Polecam niezdecydowanym.
Jestem zadowolony. Powoli będę wymieniał resztę.
 

JuliuszCezar

New member
Mam jeszcze pytanie czy można bez szkody dla uzyskanego dźwięku postawić na subwooferach kolumny podstawkowe robiące za frony ? Do tej pory moje fronty są dość małe i wiszą sobie na ścianach bezpośrednio nad subwooferami, ale jest okazja kupić większe i lepsze których już nie bardzo mam jak powiesić na ścianie. Więc pomyślałem że miejsce na subwooferach do tej pory wolne nadawałoby się doskonale.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Słuchajcie. Do subaepiej zastosować kabel pojedyńczo czy jednak typu Y? Muszę kupić nowe krótsze i nie mogę się zdecydować.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
To po co one są w ogóle? Te kable.
A te Y coś psują/przeszkadzają?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Jest cała masa różnych kabli na świecie ale nie znaczy że musisz sobie nimi zaprzątać głowę :)

Sub to podobnie jak central JEDEN kanał. I taki jest do niego odpowiedni kabel.

Y teoretycznie można wykorzystać jak ktoś miałby dwa suby a tylko jedno wyjście z amplitunera.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Ja teraz ma ampli Denon x4400h i dwa suby. Czyli pojedyńczo jest ok.
Dzięki za info.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

ralfik77

Member
Bez reklam
To zależy jak masz wejścia na subwooferze. Jak masz dwa wejścia to daj Y bo sygnał mocniejszy subwoofer dostanie na Y niż na pojedynczym. Jak masz pojedyńcze, to nie ma tematu.
Ale skoro pytasz, to podejrzewam, że masz wejście na dwa.
 

Drunk

New member
Bez reklam
Zależy jak zaleca producent. W Velodyne miałem Y, bo tak stało w instrukcji i sub szybciej się wybudzał. Teraz w SVS mam pojedyncze.
 
Do góry