Zestaw kina i stereo

Kejup

Member
Bez reklam
No fakt :-(
Były jeśli dobrze pamiętam jakiś czas temu białe rx8. Może jeszcze się pojawią.
Szkoda że nie chcesz czarnych piano black z białymi głośnikami bo byś miał gsy :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Denona z zensorami bym nie łączył będziesz miał mułowaty zbity wolny dźwięk chyba ze taki lubisz ?podobnie Heco .Silwer 6 ,rx ewentualnie te nowe .Do końca też amplituner 2400 ich nie będzie wstanie uciągnąć .
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
bierz B&W musisz dołożyć ale jest klasa i brzmienie najlepsze z tych wszystkich,zaraz po nich brałbym Kefy...a nawet miałbym dylemat.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jak kupowałem pierwszy ampli denon 1713 to już wtedy chyba był proponowany z dali zenzsor 7. Teraz jak patrzałem na x2400h to również proponują do niego te dali 7. Miałem nadzieję że to właśnie dobra para. Reasumując czy ten ampli da radę z tymi proponowanymi B&W, czy MA czy innymi mocnymi kolumnami? Żebym nie przedobrzył. Na x4400h nie będzie mnie stać.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Jak kupowałem pierwszy ampli denon 1713 to już wtedy chyba był proponowany z dali zenzsor 7. Teraz jak patrzałem na x2400h to również proponują do niego te dali 7. Miałem nadzieję że to właśnie dobra para. Reasumując czy ten ampli da radę z tymi proponowanymi B&W, czy MA czy innymi mocnymi kolumnami? Żebym nie przedobrzył. Na x4400h nie będzie mnie stać.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

A sprzedałem ostatnio mojego RZ810 na jeszcze rocznej gwarancji.szarpałby jak głupi z tymi B&W :)

Szkoda byłoby B&W podłączyć do tego denona 2400.szkoda kolumn ;)
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
A sprzedałem ostatnio mojego RZ810 na jeszcze rocznej gwarancji.szarpałby jak głupi z tymi B&W :)

Szkoda byłoby B&W podłączyć do tego denona 2400.szkoda kolumn ;)
No i właśnie tego się obawiam czy to nie przerost formy nad treścią.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

werf

Active member
Bez reklam
Podpytaj Blacninji co zostało ze starych serii amplitunerów,może trafisz coś lekko mocniejszego i z pre za niewiele większe pieniądze niż ten denon.
 

BlackC

New member
Jak ja kupowałem to tutaj do Dali Zensor polecali Marantz.
I muszę przyznać, że to połączenie jest bardzo dobre, jest wręcz idealne dla mnie.
Koniecznie posłuchaj i oceń sam, mnie na 25m2 spokojnie wystarczyły Zensor 5.
Nie śpiesz się i pojeździj po salonach z pomieszczeniem do odsłuchu.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Jak ja kupowałem to tutaj do Dali Zensor polecali Marantz.
I muszę przyznać, że to połączenie jest bardzo dobre, jest wręcz idealne dla mnie.
Koniecznie posłuchaj i oceń sam, mnie na 25m2 spokojnie wystarczyły Zensor 5.
Nie śpiesz się i pojeździj po salonach z pomieszczeniem do odsłuchu.
Tak też zrobię. Powoli do przodu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wtórny rynek kolumn jest raczej bezpieczny. Kolumny stoją, graja i sie kurzą. Jeśli nie są uszkodzone to raczej będą OK. Dostaniesz sporo taniej niż nówki, szczególnie za granicą.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
A jaka jest różnica między denonem a marantzem? Może jakiś Marantz byłby lepszy do tych B&W czy Monitor Audio?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Maranzt jest świetny przy muzyce klasycznej ,mówię o drogich klockach tego producenta bo je miałem okazję słuchać - oczywiście nie oznacza to ,że nie poradzi sobie z innymi gatunkami muzycznymi
Nie wiem jak grają amplitunery Denona ,bo kinem domowym się raczej nie zajmuje ,natomiast wiem jak graja wzmacniacze .Dla przykładu żaden Marantz z seri 6xxx ,7xxx ,8xxx nie ma takiego oparcia w basie ,energii i dynamice jak Denon PMA 1600 .Podobnie jest z tańszymi wzmacniaczami PMA 520 /720 - zaskakująco dobrze prowadzą bas
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Przemko masz racje ,dodam od siebie ze marantz i monitor audio jak dla mnie sie nie zgrwaja posiadalem serie wzmacniacza 6 + MA .Pzdr
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
No i znowu jestem trochę mądrzejszy. Informacji nigdy za wiele.[emoji2]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Przemko masz racje ,dodam od siebie ze marantz i monitor audio jak dla mnie sie nie zgrwaja posiadalem serie wzmacniacza 6 + MA .Pzdr
Dla mnie dobrze. Jestem mocno przywiązany do denona. Może jedynie zamiast x2400h wybiorę x3400h. To jeszcze bym przełknął. To jest 150W wobec 180W. To chyba robi różnicę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

mors111

Active member
Bez reklam
Dla mnie dobrze. Jestem mocno przywiązany do denona. Może jedynie zamiast x2400h wybiorę x3400h. To jeszcze bym przełknął. To jest 150W wobec 180W. To chyba robi różnicę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

zdecydowanie od X3400 bym zaczynał :

test :
https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/amplitunery-av/2773-denon-avr-x4300h

test X2400:
https://audio.com.pl/testy/kino-domowe/amplitunery-av/2822-denon-avr-x2400h

różnica w mocy jest spora
 
Do góry