wybór subwoofera MAGNAT Supreme 302A,JBL Arena Sub 100P, JAMO J10

rokob33

New member
jak wygrzejesz suba bas powinien się polepszyć , ale tu potrzeba czasu , nawet 20-30h w miarę głośnego słuchania , tak jak z kolumnami

tak wiem ze trzeba wygrzac ,ale ten pojdzie do zwrotu z powodu niedzialajacej funkcji auto wylaczania nie bede teraz sobie robil problemow i wysylal do serwisu mam jeszcze czas na zwrot 14 dniowy,chyba ze ktos ma klipschca i moze napisze jak u niego z funkcja ''auto''
 

rokob33

New member
Nowka sub wyjety z pudla a auto wylaczanie nie bangla nie wiem czy to trzeba miec pecha czy ten typ tak ma ze niby funkcja jest ale zwalona sub juz w pudle jutro wraca do sklepu z tego wszystkiego najbardziej pies zadowolony
klipschjp_qnwrpew.jpg
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Co ci nie działa ? Po zniknięciu sygnału na subie pali się jeszcze dioda - przynajmniej tak jest na moim ! Po kilku minutach sama gaśnie - dostanie sygnał to sam się załącza.
 

rokob33

New member
Co ci nie działa ? Po zniknięciu sygnału na subie pali się jeszcze dioda - przynajmniej tak jest na moim ! Po kilku minutach sama gaśnie - dostanie sygnał to sam się załącza.

tak jak mowisz gasnie ,a na tym egzemplarzu nie gasnie powinna zgasnac po 15 do 20 minut od momentu wylaczenia amplitunera a nie gasnie nawet po godzinie
 

rokob33

New member
Taki sub do takiego malego pomieszczenia ? Jak Ci to gra ?

nie wykorzystuje oczywiscie calej mocy mam jej duzy zapas ,ale nawet podczas ogladania zwyklej telewizji jest obecny i go czuc dyskretnie czego nigdy nie odczulem na hkts-ie 220 cud ze go sprzedalem,takze teraz wole miec wiecej basu jego zapasu i jest ok co jest dobre ze jest na trybie auto ale jeszcze nigdy sie nie wylaczyl czy podczas cichutkiego sluchania radia czy tez programu tv bez dynamicznych dzwiekow czego tez nie mialem przy hkts,po wlaczeniu ampli na niskim poziomie glosnosci automatycznie sie wlacza ,harman musial miec wiecej db zeby zaskoczyl nie ma zadnego porownania
 
Do góry