Zestaw kolumn białych

emdzej30

Member
Witajcie koledzy,

pora zmienić w końcu kolumny z QQ5000 kupione za kawalera na coś nowego. Użytkuje 50 na 50 (kino i muzyka). Pokój 21m i najważniejszy aspekt żeby były białe (wymaganie mojej drugiej połówki) - nie mylić z %%. Budżet - bez przegięć.
Bardzo proszę o porady z góry dziękuje.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dali to dobre kolumny o przyjemnym dźwięku ,alternatywą mogą być Heco ,są bardziej dynamiczne ,przejrzyste i dosyć szybkie
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jeśli chcesz białe to jeszcze odsłuchaj Pylony sapphire 25 - fajne brzmienie.
Jeśli Dali to to porównaj jeszcze z 7-kami.
Ampli zostawiasz czy też wymiana ?
 

emdzej30

Member
Dzięki za podpowiedzi nie spodziewałem się takiego odzewu.
Co do ampli też wymiana bo już na niego pora, myslalwm o TX-676E albo TX-RX800 tylko cena x2 od 676...
 

Kamil_89

Member
Zdecydowanie seria RZ, jest dużo lepsza niż niższa półka. W szczególności mając na uwadze świetny tryb THX oraz wejście pre out. Jak słuchałem Zensorów to na 656, mam je z RZ800 i póki co się sprawdzają :) Tak jak pisali poprzednicy osłuchaj jeszcze Heco i Pylona.
 

towalski

Member
Co do Onkyo 676 i RZ800 to polecam kolumny odsłuchać na jednym i drugim. Ja zdecydowałem się na 676 - kupiłem (głównie) do stereo i bardziej podobał mi się dźwięk.
 

emdzej30

Member
Co do Onkyo 676 i RZ800 to polecam kolumny odsłuchać na jednym i drugim. Ja zdecydowałem się na 676 - kupiłem (głównie) do stereo i bardziej podobał mi się dźwięk.

676 lepszy w stereo? Aż nie chce się wierzyć... Szkoda że nie ma 800 już w sprzedaży żeby posłuchać.
Moim faworytem jest Heco 900 ale tam gdzie byłem mają też Jamo 809s i wyglądają świetnie (tak wiem że tego nie polecacie).
 
Ostatnia edycja:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jamo to firma z tradycjami ,ale niestety trochę "siadła" .Kolumn w rodzaju Oriel już chyba nie zobaczymy
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
676 lepszy w stereo? Aż nie chce się wierzyć... Szkoda że nie ma 800 już w sprzedaży żeby posłuchać.
Moim faworytem jest Heco 900 ale tam gdzie byłem mają też Jamo 809s i wyglądają świetnie (tak wiem że tego nie polecacie).
Wygląd też ważna sprawa. Podobają Ci się to bierz.
 

cez032

New member
emdzej30
Stoję przed podobnym problemem decyzyjnym co do kolumn.
Mam onkyo 676e i odsłuchałem na nich Magnat Shadow 207. Słuchałem też Melodika MK40 oraz tych Jamo studio(porażka).
Powiem Ci, że rewelacja według mnie te Maganty.
Jestem Ciekawy Twojej opini.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
emdzej30
Stoję przed podobnym problemem decyzyjnym co do kolumn.
Mam onkyo 676e i odsłuchałem na nich Magnat Shadow 207. Słuchałem też Melodika MK40 oraz tych Jamo studio(porażka).
Powiem Ci, że rewelacja według mnie te Maganty.
Jestem Ciekawy Twojej opini.

Jaki zakres cenowy i jak rozbudowany system chcesz kupić ?
 
Do góry