Zestaw kolumn białych

emdzej30

Member
emdzej30
Stoję przed podobnym problemem decyzyjnym co do kolumn.
Mam onkyo 676e i odsłuchałem na nich Magnat Shadow 207. Słuchałem też Melodika MK40 oraz tych Jamo studio(porażka).
Powiem Ci, że rewelacja według mnie te Maganty.
Jestem Ciekawy Twojej opini.

Brak czasu nie pozwala mi na odsłuch, byłem w salonie i niestety miał ktoś być na odsłuchu i nie było jak. W wolnej chwili się wybiorę ale do mojego metrażu to chyba 209.
 
Ostatnia edycja:

cez032

New member
Mam na front 3000 zł. I muszą być białe. Jeszce byłem i słuchałem razem z magnatami, heco 900 oraz zachwalnaych przez wszystkich Q acoustics 3050, dla porównania i powiem szczerze szału nie było. Dziś Jeszce do tego od słuchałem dali Zensor 5 i pylonaudio Sapphire 25. Puki co magnat wygrywa.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jeśli porównywałeś i pasują Ci Magnaty to nic innego tylko zamawiaj ale tak jak Black pisze warto jeszcze 7 od Dali posłuchać bo grają bardzo fajnie - słuchałem ich w studio i miałem w domu na odsłuchu.
 

towalski

Member
Cez, ortografia chłopie.
Co do tematu - bierz te, co Tobie najbardziej pasują. Ty tego będziesz słuchał, a nie forum.
 

cez032

New member
Pytanie tylko czy różnica w cenie jest wprost proporcjonalna do różnicy w jakości dźwięku. Ale jeszcze porównam je z zenzor 7. Akurat mają je w moim sklepie.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Tu nie chodzi o cenę ,Dali Zensor 7 i Magnat Shadows to zupełnie inne kolumny pod względem brzmienia
 
Do góry