zensor 7 białe

Panpytanko

New member
Dzień dobry

Pytanie do właścicieli ale i nie tylko, jak wygląda sprawa koloru po dłuższym czasie np kilku latach?
Czy takie kolumny mogą bardzo zżółknąć z czasem?

Biały kolor bardzo by mi pasował do wystroju wnętrza.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Widziałem kolumny któremu miały kilka lat i były białe bez skaz jeśli chodzi o przebarwienia (były w serwisie po potraktowaniu ich jakimś przedmiotem przez zdenerwowana narzeczoną :) ) ale nie wiem w jakich warunkach będą użytkowane.
Co do samych kolumn prezentują się bardzo fajnie w tym kolorze !!! Lakier tylko na froncie kolumn.
 
Ostatnia edycja:

Loney

New member
Zależy, w szczególności od tego, czy w tym pomieszczeniu będziesz palił papierosy..
Jeżeli tak, to możesz być pewien, że po jakimś czasie (nie tak długim) kolor wyblaknie, stanie się nieco żółty..
Dzieje się tak samo np. z zegarkami G-Shock.
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Białe G-Shocki to się nawet od rękawa bluzy odbarwiają więc nie porównujmy tego do lakierowanych kolumn.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie napisze tutaj biorę sprzęt od blackninja i zestaw zaproponował dali 7 a co powiecie o heco music style 1000 w porównaniu do 7 jak zagrają heco i jak kolor biały jest wykonany?
Do muzyki techno electro progressive house filmy uhd i piłka nożna.
 

Panpytanko

New member
Palic nie pale, jedynie jedna kolumna będzie blisko okna. Ale po dłuższym namyśle to i tak ten bok który miałby zzolknac od slonca to i tak niewiele będzie oglądany.
 

Loney

New member
Białe G-Shocki to się nawet od rękawa bluzy odbarwiają więc nie porównujmy tego do lakierowanych kolumn.

Zależy jakich.. Duża część kolumn, które są przeważnie wybierane niewiele ma wspólnego z "lakierowanymi" :). Okleina na wysoki połysk już wielu ludzi wprowadziła w błąd..
Wiem co piszę, ponieważ prowadzę firmę zajmującą się produkcją mebli (nie budżetówka).

Ps. Nie porównuje kolumn do G-Shocka, podałem jedynie pierwszy z brzegu przykład..
 
Ostatnia edycja:
Do góry